زیدان: رونالدو برای بازی مقابل بارسلونا آماده است

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی رفت سوپرجام اسپانیا مقابل بارسلونا شرکت کرد ......

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی رفت سوپرجام اسپانیا مقابل بارسلونا شرکت کرد.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، وی در مورد بازی رئال و بارسا در سوپرجام اسپانیا که به صورت رفت و برگشتی صحبت کرد:

تنها تفاوت این بازی با سوپرجام اروپا این است که باید دو بازی داشته باشیم نه یک بازی. سعی می کنیم در هر دو بازی برای قهرمانی به میدان برویم. البته ترجیح می دادم که این دیدار به عنوان فینال به صورت تک بازی برگزار شود. سوپرجام اسپانیا هم به اندازه کافی ارزشمند است چرا که برنده آن صاحب جام می شود. مسلما این که مقابل بارسا بازی کنیم قهرمانی را ارزشمندتر می کند. باید مقابل بهترین حریف ممکن قرار گیریم اما چیزی برای من عوض نمی شود. سعی می کنیم که به بهترین شکل در بارسلون و مادرید بازی کنیم.

زیزو در پاسخ به این سوال که اگر در فوتبال امروز حضور داشت با توجه به شرایط نقل و انتقالات قیمتش چقدر بود گفت:"خیلی کم" و در مورد حضور رونالدو و ایسکو در ترکیب رئال برای بازی فردا شب در نیوکمپ گفت:

ببینیم تا فردا چه اتفاقی رخ می دهد. همه آماده هستند. مصدوم نداریم و از نظر شرایط بدنی اماده هستیم. همه می خواهند بازی کنند  و این نکته خوبی است اما من باید انتخاب نهایی را انجام بدهم. رونالدو آماده است و شرایط خیلی خوبی دارد. به اندازه کافی از تعطیلات استفاده کرده و پنج روز است که با ما تمرین می کند اما در طول تعطیلاتش هم تمرین می کرده و آماده بازی کردن است. به نظرم ایسکو می تواند پشت مثلث بی بی سی (بیل، بنزما و رونالدو) بازی کند. باید به درستی همه چیز را مدیریت کنیم.

وی در مورد شرایط بارسلونا پس از جدایی نیمار گفت:

هر کسی در بارسا بازی کند بهترین عملکردش را خواهد داشت. مسلما نیمار ویژگی های خودش را داشته و کسی نمی تواند جای او را پر کند اما هر کسی بازی کند بهترین عملکردش را ارائه خواهد داد. بازیکنان زیادی شبیه نیمار نیستند . به نظرم بارسا تضعیف نشده است. تغییراتی داشتند اما همان تیم قبلی هستند. می دانیم که چطور بازی می کنند. شاید یک بازیکن عوض شده باشد و همان طور که گفتم قرار نیست که بازیکنی شبیه نیمار به ترکیبشان اضافه شود اما هر کسی بازی کند بهترین عملکردش را خواهد داشت.

زیدان در مورد احتمال حضور تئو هرناندز در ترکیب اصلی رئال به جای مارسلو در بازی نیوکمپ گفت :

تئو شرایط خیلی خوبی دارد. در باشگاه خیلی خوشحال است. پیش فصل را در کنار تیم بوده و شرایط خیلی خوبی دارد. او مثل بقیه بازیکنان روز به روز شرایطش بهتر می شود.

زیزو در مورد گلهای مهمی که کاسمیرو در بازیهای اخیر رئال مثل بازی با منچستریونایتد یا فینال لیگ قهرمانان زده است، اظهار داشت:

هدفمان از بازی دادن به کاسمیرو گلزنی او نیست اما قطعا در حرکات هجومی می توانیم از او هم استفاده کنیم.

وی در مورد شرایط رئال در نقل و انتقالات بیان کرد:

فوتبال را می شناسید. تا روز ۳۱ آگوست هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. از تیمی که داریم راضی هستیم و نمی خواهم که تغییری در ترکیب ایجاد شود.

سرمربی رئال مادرید در مورد اهداف آینده تیمش گفت:

اهداف رئال همیشه مشخص هستند. باید همه بازیها را ببریم و به قهرمانی ادامه بدهیم. نکته مثبت این است که باید از کاری که می کنیم لذت ببریم. همیشه فراز و نشیب هایی وجود دارند اما باید از شرایطی که داریم لذت ببریم.

زیدان در مورد خبر تمدید قرارداد خود با رئال مادرید اظهار داشت:"

یلی خوشحالم اما این کار مفهوم خاصی ندارد. شاید قرارداد ده ساله یا بیست ساله ببندم اما می دانم که در کجا قرار دارم. شاید یک سال دیگر این جا نباشم اما من و رئال هرگز اختلافی با هم نداشته ایم. از رئال ممنونم که به من اعتماد کرده است. همیشه اهداف مشخصی داریم. می خواهیم همه بازیها و جامهای ممکن را ببریم. فراز و نشیب ها همواره وجود دارند اما شرایط خوبی داریم.

 

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال