زیدان: رونالدو به فینال می‌رسد/ بازی برای داور پیچیده بود!

در یک شب جنجالی برای داور مسابقه، بارسلونا و رئال مادریدبه تساوی 2-2 رضایت دادند ......

در یک شب جنجالی برای داور مسابقه، بارسلونا و رئال مادرید به تساوی 2-2 رضایت دادند. زین الدین زیدان پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد:

ما یک فوتبال فوق العاده را به نمایش گذاشتیم و در پایان نمی دانم تساوی نتیجه عادلانه ای بود یا خیر. کسانی که به استادیوم آمده بودند، خوشحال به خانه رفتند. 

بازی با توجه به شرایط جدول حساس بود؟

همیشه این بازی حساسیت خودش را دارد. باید به آنها بابت کاری که در این فصل انجام داده اند، تبریک بگوییم. همیشه برای پیروزی مقابل بارسلونا، انگیزه زیادی وجود دارد. ما در یک مسابقه بودیم و واقعا می خواستیم پیروز شویم و تمام تلاشمان را کردیم. در نیمه اول خیلی خیلی خوب بودیم. در نیمه دوم مجبور بودیم با صبر بیشتری بازی کنیم زیرا بازی 11 به 10 بود. فکر می کنم آنها می خواستند لیگ را بدون شکست تمام کنند. 

حواشی و جنجال های داوری؟

بازی از نظر داوری پیچیده بود اما مثل همیشه، قضاوت در این مورد سخت است. بازی همه چیز داشت. در نهایت نمی توان چیزی را تغییر داد. همه چیز تمام شده است. 

مصدومیت رونالدو؟

در حال حاضر شرایط او خوب نیست اما بهتر خواهد شد. فکر می کنم مشکل او جزئی است. فردا شرایط او را بهتر ارزیابی می کنیم و برای او تصمیم می گیریم. شرایط او برای حضور در فینال لیگ قهرمانان نگران کننده نیست. 

تگ ها


لالیگا فوتبال