زیدان : رونالدو در هر شرایطی تاثیر گذار است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا چهار بر یک سویا را در سانتیاگو برنابئو شکست داد و با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در جایگاه دوم جدول باقی ماند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب در هفته سی و هفتم لالیگا چهار بر یک سویا را در سانتیاگو برنابئو شکست داد و با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در جایگاه دوم جدول باقی ماند.

زین الدین زیدان پس از این پیروزی گفت: در مجموع بازی خوبی بود. در شروع خیلی خوب کار کردیم اما در دقایق پایانی این نیمه حریف ما را کمی آزار داد که این اتفاقی عادی است. برابر حریف قدرتمندی بازی کردیم.  در نیمه دوم برتری خود را نشان دادیم. آن ها توانستند بازی را دو بر یک کنند اما با تغییراتی که انجام دادیم یک نتیجه عالی را کسب کردیم. به فینال لالیگا نزدیک شدیم. تنها دو بازی باقی مانده است. از نتیجه به دست آمده خشنودیم.

سرمربی رئال مادرید درباره گل ناچو اظهار کرد: داور یک خطا به نفع ما گرفته بود. او به توپ نزدیک شد و لحظاتی صبر کرد تا ضربه اش را به سمت دروازه بزند. این یکی از ویژگی های ناچو است. از این موضوع خوشحالم.

زیدان در رابطه با کریستیانو رونالدو گفت: چه می توانم بگویم. او متفاوت است. شرایط گل برایش فراهم شد و توانست دروازه حریف را باز کند. بیش از گل عملکرد او تا به این جای فصل اهمیت داشته است. او همیشه در لحظات تعیین کننده تاثیرگذار است.
سرمربی فرانسوی در مورد خامس رودریگس گفت: او هنگام ترک زمین با هواداران خداحافظی نکرد. خامس اینجاست. ما به بازی های پایانی فکر می کنیم. سه دیدار باقی مانده است و تنها به این موضوع فکر می کنیم.
او افزود: چهارشنبه باید برابر سلتاویگو قرار بگیریم. یک بازی عقب افتاده است و فرصتی است که در صدر جدول قرار بگیریم. تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف خواهیم کرد.
زیدان به تمجید از کیلور ناواس پرداخت و افزود: او نقشی اساسی در تیم داشت. در ۱۵ دقیقه ای که تحت فشار قرار داشتیم چند بار دروازه را نجات داد. در نیمه دوم نیز بازی خوبی به نمایش گذاشت.
سرمربی مادرید در پایان درباره فتح لالیگا اظهار کرد: همیشه تلاش می کنیم تا قهرمان لالیگا شویم. درست است مدت ها مادرید به این عنوان نرسیده است اما در این فصل خیلی خوب کار کرده ایم و باید فصل را به خوبی به پایان برسانیم. باید با تمرکز ادامه دهیم. از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی قرار داریم که این یک مزیت است. در اسپانیا قهرمانی در لالیگا آسان نیست. هر روز به این عنوان نزدیک می شویم و به کسب امتیاز ادامه می دهیم. دو بازی باقی مانده است و به این روند ادامه خواهیم داد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال