زیدان: رونالدو مشکلی با نیمکت نشینی ندارد

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که کریس رونالدو مشکلی با نیمکت نشینی در بعضی دیدارها برای حفظ آمادگی اش ندارد ......

 زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که کریس رونالدو مشکلی با نیمکت نشینی در بعضی دیدارها برای حفظ آمادگی اش ندارد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رونالدو در پیروزی 3-0 رئال مقابل سویا در کوپا دل ری به میدان نرفت اما فردا در دیدار مقابل گرانادا در لالیگا حضور خواهد داشت.

 

زیدان می خواهد ستاره تیمش را برای بازی های حساس نیم فصل دوم کاملا آماده در اختیار داشته باشد و تاکید کرد که این ستاره پرتغالی هم با این تصمیم موافق است.

 

او به خبرنگاران گفت:" من و رونالدو در مورد تغییر در ترکیب اصلی صحبت کردیم. فکر می کنم او این مسئله را درک کرد زیرا بازیکن بسیار باهوشی است. ایده من است که او در تمام طول فصل در شرایط بدنی مطلوبی است.

 

انجام 20 بازی در 70 روز شاید زیاد باشد. از حالا او به استراحت بیشتری نیاز دارد و او با من موافق است؛ بنابراین مشکلی وجود ندارد. البته او فوتبالیست است و می خواهد هر هفته بازی کند و در هر دیدار حضور داشته باشد اما ما در این مورد صحبت کردیم.

 

رونالدو در داخل و خارج زمین، لیدر تیم است. او همیشه قبل از دیدارها با هم تیمی هایش صحبت می کند و بعد از بازی هم به آنها تبریک می گوید.

او حتی زمانی که بازی نمی کند، بخش مهمی از تیم است. کریس رونالدو می داند که نقش مهمی در تیم دارد. او انرژی مثبت زیادی به تیم منتقل می کند و این خیلی مهم است. او یک لیدر است؛ یک لیدر واقعی.

 

رونالدو می تواند در هر پستی بازی کند. او شاید بیشتر به عنوان مهاجم بازی کند اما می تواند در هر پستی بازی کند؛ مثلا به عنوان بال، نقشی که قبلا بازی می کرد.

 

هنوز تصمیم نگرفتم که چه بازیکنانی مقابل گرانادا بازی می کنند. این کاری است که در لحظه انجام می دهیم. باید ببینیم چه خواهد شد. زدن گل به اندازه رونالدو دشوار است اما امیدوارم او گل های بیشتری بزند."

تگ ها


فوتبال