زیدان: رویکرد ایسکو همواره فوق العاده بوده

کهکشانیها که با باخت مقابل اسپانیول، شانس زیادی برای کسب قهرمانی لالیگا ندارند، فردا در دیداری خانگی که حکم یک دربی کوچک را دارد، میزبان ختافه خواهند بود تا با یک پیروزی، با روحیه ای مطلوب راهی پاریس شوند ......

کهکشانی‌ها که با باخت مقابل اسپانیول، شانس زیادی برای کسب قهرمانی لالیگا ندارند، فردا در دیداری خانگی که حکم یک دربی کوچک را دارد، میزبان ختافه خواهند بود تا با یک پیروزی، با روحیه ای مطلوب راهی پاریس شوند. به گزارش مارکا، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:
به تازگی یک بازی را باخته‌ایم و نمی خواهیم به چیزی جز پیروزی فکر کنیم. با همه توان در بازی فردا ظاهر خواهیم شد. چیزی که اکنون به آن علاقمند هستیم و به آن فکر می‌کنیم، بازی فرداست. واضح است که همه بازیکنان قبل از بازی با تیم‌هایی چون پی اس جی به آن فکر می‌کنند اما فعلا چیزی که مهم است و در پیش داریم، بازی فرداست. مشکل ما در لالیگا این است که با تیم‌هایی بی نهایت با انگیزه بازی می‌کنیم. بازی با رئال برای آنها، بازی سال است.
غیبت نیمار در بازی سه شنبه؟ برای او متاسفیم. پاری سن ژرمن بدون نیمار هم تیم قدرتمندی است و بازیکن جانشین نیز بی شک عالی کار خواهد کرد. فکر نمی‌کنیم که بازی آسانی با آنها خواهیم داشت. غیبت نیمار بازی سه شنبه را عوض می‌کند؟ بازی، بازی حساسی است چون در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌شود. اما همان طور که گفتم، جانشین نیمار هم بسیار خوب کار خواهد کرد چون می خواهد نشان بدهد که کیفیت بالایی دارد.
مصدومان تیم؟ مهم این است که مارسلو همین حالا هم در کنار ماست و برای بازی فردا در درسترس. کروس و مودریچ هم 100 ٪ عاشقشان هستم و دوست دارم به بازی سه شنبه برسند اما نمی‌دانم و باید روز به روز وضعیتشان بررسی شود. ترکیب بازی با پاری سن ژرمن؟ هنوز به آن فکر نکرده‌ام. فعلا فقط به بازی فردا فکر می‌کنم.
بارسا به تقویم بازی‌ها اعتراض دارد؟ برایم اهمیتی ندارد و به آن علاقه‌ای ندارم. به من ربطی ندارد.
کاری که می‌توانیم و باید انجام دهیم تا شانس بردن جام داشته باشیم این است که همه بازی‌ها را ببریم و فقط به بازی بعدی فکر کنیم. اگر همیشه باانگیزه باشیم و فقط به بازی فکر کنیم، می توانیم عناوین قهرمانی ببریم. بارسلونا و اتلتی؟ برای من مهم نیست که آنها چه خواهند کرد. اما چه برای ما چه برای هر تیم دیگری همیشه لیگی در کار خواهد بود. از نظر من ما هنوز هم شانس قهرمانی در لیگ داریم. کار پیچیده ای است اما غیرممکن نیست. از اینکه به اسپانیول باختیم، عصبانی هستیم چون لایقش نبودیم. اما فوتبال همین است. تا انتهای بازی نجنگیدیم و گل خوردیم. حالا باید دوباره به همان منوال گذشته برگردیم. هنوز هم برای قهرمانی شانس داریم. به وضعیت بارسا و اتلتی نگاه کنید. آیا انتظارش را داشتید؟
بله تایید می‌کنم که با دیدن نتیجه بازی بارسلونا و لاس پالماس، بیشتر از اینکه به اسپانیول باختیم عصبانی شدم.
ایسکو از تعویضی بودن ناراحت است؟ رویکرد ایسکو همواره فوق العاده بوده. چنین مشکلی برای من وجود ندارد. اینکه بازیکن از تعویضی بودن عصبانی باشد، طبیعی است. کواچیچ چهار یا پنج بازی اخیر را بسیار خوب بازی کرده و به لحاظ فیزیکی او را در فرم خوبی می‌بینم. کریستیانو فردا بازی می‌کند؟ خواهیم دید.
ما هنوز چیزی نبرده‌ایم. بازی‌های پیش رو فرصت خوبی است تا نشان دهیم کیفیت لازم برای قهرمانی را داریم. اما نکته این است که نباید به پایان فصل فکر کرد. تنها چیزی که اهمیت دارد، بازی بعدی است. 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال