زیدان: روی همه بازیکنانم حساب می‌کنم/ پس از سه روز حس خوبی دارم

با شروع سرمربی‌گری زیدان در رئال مادرید به نظر می‌رسد با توجه به روحیه بازیکنان از حضور این سرمربی نامی، کهکشانی‌ها نتایج بهتری را در ادامه فصل کسب کنند....

با شروع سرمربی‌گری زیدان در رئال مادرید به نظر می‌رسد با توجه به روحیه بازیکنان از حضور این سرمربی نامی، کهکشانی‌ها نتایج بهتری را در ادامه فصل کسب کنند.

سرمربی رئال مادرید روی تمام بازیکنان حال حاضر تیمش حساب می‌کند و به فکر به پایان رساندن فصل در یک شرایط خوب است.
به گزارش مدال، زین الدین زیدان در اولین کنفرانس خبری خود پیش از دیدار با سلتاویگو حاضر شد و به سوالات پاسخ داد:
درباره حضور خود در رئال مادرید بگویید:
"پس از سه روز حس خوبی دارم. می دانیم که چه چیزهایی پیش رو داریم. 11 بازی مانده تا فصل را خوب تمام کنیم و بازیکنان خوشحال هستند. سه تمرین جدی و خوب را داشتیم. انگیزه زیادی داریم و همین مهم است.”
بازیکنان از نظر بدنی آماده اند؟
” حتی آن‌هایی که کمتر بازی کرده اند هم به خوبی تمرین کردند. هر چند که شرایط بازی‌ها با تمرینات فرق دارد. همه خوب هستند. مهم است که همگی آماده باشند. 11 بازی مانده است. روی همه حساب می کنم که ایسکو هم یکی از آنهاست. روی ایسکو و همه حساب می کنم. فردا ترکیب را اعلام خواهیم کرد. مهم است که همه بازیکنان آماده باشند.”
نقل و انتقالات تابستانی؟
”به آن فکر نمی کنم.باید فصل را خوب تمام کنیم و به این که چه کسی می‌رود و می‌ماند فکر نکنیم. ببینیم سال آینده چه می‌شود. سال خیلی مشکلی بوده است اما باید خوب کار کنیم. سعی می‌کنیم که بازی با سلتا را خوب تمام کنیم و آماده بردن شویم. بقیه مسائل به شما مربوط است.”
قبلا اختلاف 12 امتیازی با بارسا را به یک رساندید؟
”خوب است که یامان باشد که در کجا هستیم اما می خواهیم فصل را با بردن بیشترین بازی های ممکن تمام کنیم. نمی گویم که لیگ را می بریم. وظیفه ما این است که تا آخرین لحظه باور داشته باشیم. در فوتبال هرگز نمی دانی که چه می شود.”
انتقاد بیل از نیمکت نشینی در دوره قبلی او؟
”در مورد گذشته صحبت نمی کنم، در مورد ادامه فصل صحبت می کنم. روی همه حساب می کنم. گرت آماده بازی فرداست.”
راضی کردن امباپه؟
”در مورد بازیکنانی که در تیم خودم نیستند صحبت نمی کنم. می دانید که نیمار و امباپه چه کیفیتی دارند اما به بازی فردا فکر می کنم.”
بازی با سلتا؟
”حریف خوبی هستند. فراز و نشیب هایی در این فصل داشتند. تیمی هستند که می توانند خیلی بالاتر باشند. خوب بازی می کنند. ببینیم چه عزم و اراده ای داریم. به همه نیاز داریم.”
جریمه شدن ایسکو در دوران سولاری؟
”ما به فوتبال فکر می‌کنیم. از این ماجرا خبر ندارم.”
بازی با لگانس در روز دوشنبه؟
”اگر از من بپرسید دوست دارم شنبه و یکشنبه بازی کنیم.”