زیدان: سرمربیگری حرفه خسته کننده‌ای است

زینالدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش در خانه بتیس، گفت که از ابتدای فصل جاری تا کنون که در آن شاگردانش در رقابتهای داخلی ضعیفتر از حد انتظار نتیجه گرفتهاند، فشار فراوانی روی او وارد آمده است ......

 زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش در خانه بتیس، گفت که از ابتدای فصل جاری تا کنون که در آن شاگردانش در رقابت‌های داخلی ضعیف‌تر از حد انتظار نتیجه گرفته‌اند، فشار فراوانی روی او وارد آمده است. زیدان گفت:

 این (شغل) واقعاً طاقت‌فرساست و در رئال مادرید طاقت‌فرساتر. مسلماً شما به نقطه‌ای می‌رسید که در آن نیاز به تغییر دارید و این در مورد همه صدق می‌کند نه فقط سرمربیان. من اما هنوز به آن نقطه نرسیده‌ام اما قطعاً یک روز من هم به آنجا خواهم رسید. سرمربیگری حرفه خسته کننده‌ای است و سرمربی رئال مادرید بودن بیش از هر جای دیگر روی شما فشار می‌آورد.

زیدان ادامه داد:

به نظر من چیزی که اهمیت دارد کاری است که من الان دارم انجام می‌دهد و اینکه روز به روز هدفم این است که فصل را به یک دستاورد به پایان برسانم و این تمام چیزی است که فکرم را مشغول کرده است.

سرمربی رئال مادرید با اشاره به پیروزی خانگی اخیر تیمش برابر پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و نزدیک‌تر شدن کهکشانی‌ها به مرحله یک چهارم نهایی به لطف پیروزی 3 بر یک در آن بازی، تأکید کرد:

ما فقط بازی رفت را برده‌ایم و می‌دانیم که یک بازی برگشت هم در کار است و قبل از آن بازی ما در لیگ باید 5 بازی انجام دهیم. ما اما به فشار بازی‌ها عادت داریم. فعلاً باید روی بازی فردا تمرکز کنیم.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال