زیدان: شاید یک یا دو بمب دیگر برای رئال در راه باشد

زیزو جدایی کیلور را تقریباً تایید کرد و گفت ممکن است رئال مادرید یک یا دو خرید بزرگ دیگر داشته باشد...

زیزو جدایی کیلور را تقریباً تایید کرد و گفت ممکن است رئال مادرید یک یا دو خرید بزرگ دیگر داشته باشد

به گزارش مدال، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار خارج از خانه مقابل ویارئال در هفته سوم لالیگا شرکت کرد.

به گزارش AS، زیزو به خبرنگاران گفت:

"قبل از شروع حرف‌هایم می‌خواهم یک چیز بگویم. می‌خواهم تسلیت تمام اعضای تیم را به لوئيز انریکه و خانواده‌اش بفرستم که خبر بسیار تلخی اخیراً به دستشان رسید. هیچ حرف دیگری ندارم. داغ سنگینی است و در کنار انریکه هستیم.

بازی با ویارئال را با دید مهم ترین بازی فصل نگاه می‌کنیم چون بازی پیش روی ما است. می‌دانیم امتیازات بازی‌های ابتدای فصل چقدر ارزشمند و مهم هستند. خواهان انجام یک بازی خوب هستیم. نسبت به تمرینات این هفته احساس بسیار خوبی داشتم و حالا می‌خواهیم همان حس خوب را به زمین بازی هم منتقل کنیم. 

انتقال ناواس به پاری سن ژرمن؟ وضعیت به این گونه است که او فردا با ما خواهد بود و تا 2 سپتامبر مثل همیشه هر اتفاقی ممکن است. مقابل ویارئال او با ما خواهد بود. بازی بسیار مهمی داریم و روی آن تمرکز کرده‌ام نه چیز دیگری. آرئولا؟ اتفاقی که باید رخ بدهد، رخ می‌دهد. فعلا باید به ویارئال فکر کنیم و بعد از آن خواهیم دید چه می‌شود. کیفیت آرئولا؟ این سوال برای الان نیست چون فقط روی بازی فردا تمرکز کرده‌ام. مهم برای من صرفا ویارئال است. تا ساعت 12 شب 2 سپتامبر هر اتفاقی ممکن است؛ یک بمب، دو بمب و ... خواهیم دید.

آیا ترکیبی که می‌خواستید را در اختیار دارید؟ بالاخره این چیزی است که می‌بینید. از بازیکنانی که دارم، به خودم می‌بالم. آنهایی که در اختیار دارم، برایم بهترین‌ها هستند. اگرچه وقتی به تیمی می‌روید، خواهان ایجاد تغییرات هستید ولی مهم این است وقتی فصل شروع می‌شود، از ترکیبتان راضی باشید. و من راضی و خوشحالم. البته تا 2 سپتامبر هر اتفاقی ممکن است ولی نمی‌توانم گلایه‌ای بابت ترکیب فعلی داشته باشم. اگر از این تیم گله‌ای داشته باشم، شغلم را عوض می‌کنم چون هر مربی دوست دارد این تیم را تمرین بدهد. از اینکه هدایت این بازیکنان را بر عهده دارم، مفتخرم.

رابطه شما با فلورنتینو پرز؟ تصمیمات درون زمین با من است. رابطه‌ام با رئيس همیشه خوب بوده است. او کسی بود که مرا به رئال مادرید آورد و این را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. نیازی نیست درباره چیزی شفاف سازی کنم چون رابطه خوبی با پرز دارم. کنترلی روی حرف‌های روزنامه ها ندارم.

مصدومان تیم؟ دعوت هازارد مصدوم به تیم ملی بلژیک؟ ادن می‌تواند به کشورش برود ولی امروز قادر نیست بازی کند. خودش و ما این را می‌دانیم. امیدوارم بازی هم نکند. این به سود همه خواهد بود. طبعا نمی‌توانم از دیدن مصدومان زیاد تیمم خوشحال باشم اما متاسفانه این اتفاقات رخ می‌دهد. همه تیم‌ها این مشکل را دارند. به هر تیمی نگاه کنید، مصدوم دارد. مربیان، پزشکان و بدنسازان همیشه نهایت تلاششان را می‌کنند. امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن مصدومان برگردند."

اخبار مرتبط:

پوگبا با زیدان به مشکل می‌خورد!

تگ ها


بمب نقل و انتقالات زین‌الدین زیدان کهکشانی‌ها فوتبال جهان ویارئال رئال مادرید ویارئال-رئال مادرید لالیگا فوتبال