زیدان: شکست بارسا چیزی را تغییر نمی دهد

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، می گوید آنها تا پایان برای فتح لالیگا تلاش خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شکست شب گذشته بارسلونا برابر گرانادا حالا دوباره شانس رئال مادرید برای قهرمانی در لالیگا افزایش پیدا کرده است. در واقع اکنون کافی است در بازی رو در روی بارسلونا و اتلتیکو مادرید نتیجه ای به جز پیروزی شاگردان دیه گو سیمئونه رقم بخورد و از طرف دیگر رئال همه مسابقات خود را با پیروزی پشت سر بگذارد تا قهرمان لیگ شود؛ هدف بزرگی که البته شاگردان زین الدین زیدان برای رسیدن به آن کار دشواری پیش رو خواهند داشت.

رئال مادرید فردا به مصاف اوساسونا خواهد رفت و زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از این بازی گفت: " ما ما در حال جنگیدن هستیم و باید روز به روز تمرکز خود را حفظ کنیم. ما به پایان فصل نزدیک هستیم و فقط روی کار خود تمرکز داریم. در بازی فردا همه تلاش خود را برای پیروزی انجام خواهیم داد.

شکست بارسلونا چیزی را تغییر نمی دهد. ما بر محیط اطراف کنترل نداریم. ما بهترین تیم را برای پیروزی به زمین می فرستیم. تغییرات زیادی ایجاد شده و با بسیاری از مصدومیت ها روبرو بوده ایم اما مهم این است که رقابت کنیم. لیگ همیشه دشوار است و تا پایان نیز اینگونه خواهد بود. من از شکست رقبا خوشحال نیستم. فقط می خواهم تا پایان برای فتح این لیگ بجنگیم."

شایعات غیبت مارسلو مقابل چلسی به دلیل حضور در انتخابات مادرید: "چیز مشخص این است که او به تعهدات خود عمل می‌کند اما در عین حال روز چهارشنبه در کنار ما خواهد بود."

وضعیت سرخیو راموس: "او می‌تواند در کنار ما باشد. ما بعدا لیست بازی را اعلام خواهیم کرد اما او مشکلی برای همراهی تیم ندارد."

شرایط سخت طی هفته های اخیر: "مدیریت تیمی مانند رئال مادرید هرگز کار آسانی نیست چرا که همه نظرات مخصوص خود را دارند. این یک سال عجیب بوده است. مهمتر از همه مسئله آماده‌سازی است که ما هیچ فرصتی برای این کار نداشته ایم. "

عملکرد رئال مادرید تا به حال یک معجزه بوده؟: "چه معجزه ای؟ این تنها حاصل کار و تلاش بسیار زیاد است. این فداکاری زیاد ما را نشان می دهد."

احتمال حضور فرلان مندی مقابل چلسی: "او فردا در کنار ما نخواهد بود. مندی هنوز با تیم تمرین نکرده و بعداً شرایطش را بررسی خواهیم کرد."

تگ ها


سرخیو راموس زیدان فرلاند مندی مارسلو رئال مادرید