زیدان: شکست مقابل بارسلونا به هیچ وجه ناراحتم نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت که برای نتیجه بازی دوستانه شاگردانش برابر بارسلونا اهمیت چندانی قائل نیست اما از عملکرد مردانش در این بازی ابراز نارضایتی کرد ......

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت که برای نتیجه بازی دوستانه شاگردانش برابر بارسلونا اهمیت چندانی قائل نیست اما از عملکرد مردانش در این بازی ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از شکست 3 بر 2 شاگردانش برابر بارسلونا در دیدار دوستانه ای که بامداد امروز (یکشنبه) در شهر میامی و در چارچوب دیدارهای جام قهرمانان بین المللی برگزار شد، به خبرنگاران گفت: بازی را خیلی بد شروع کردیم و حریف 2 گل به ما زد. این اتفاق نشانه ای از نبود تمرکز کافی در تیم ما بود و نمی توانیم فکر کنیم که این اتفاق دلیل دیگری دارد. سپس بازی مان کمی بهتر شد و لحظات خوبی را سپری کردیم، اما در مجموع نمی توانیم بگوییم که این بازی برای ما بازی خوبی بود.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا او تاکتیک های اصلی اش را برای دو بازی رفت و برگشت سوپرجام اسپانیا نگه داشته و آنها را در بازی امروز رو نکرده است، اظهار داشت: خیر به هیچ عنوان. هدف ما این بود که خوب بازی کنیم و کارهای خوبی انجام دهیم. درست است که ما در سوپرجام باید برابر بارسلونا بازی کنیم اما بازی امروز دو بخش داشت. شروع ما خیلی بد بود و متعاقب آن گل خوردیم  که این نتیجه آسان لو دادن توپ بود. ما در این مسابقه بازی همیشگی خودمان را ارائه نکردیم. با این حال ما در اردوی پیش فصل هستیم و مطمئنم که نتایج سه بازی مان در این رقابت ها آن چیزی نبوده که انتظار داشتیم اما اینجا چیزی که اهمیت دارد روز هشتم (آگوست) است (بازی سوپرجام اروپا برابر منچستریونایتد) . ما در این اردو هم شاهد اتفاقات خوب و هم شاهد اتفاقات بد بودیم. کاری که باید انجام دهیم صبوری و تلاش است.

زیزو در پاسخ به این سؤال که آیا قصد انجام خریدهای بیشتری را ندارد، تأکید کرد: این سؤال را از 10 روز پیش دارید از من می پرسید. شما همیشه از من سؤالات تکراری می پرسید و من همه همیشه به شما جوابی تکراری می دهم. من اینجا هستم تا با نیروهایی که در اختیارم قرارداده می شود، کار کنم. در حال حاضر وضعیت ما این است و این تیمی است که من دارم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها افزود: این شکست برای من خیلی اهمیت ندارد. شکست همیشه دردناک است اما این شکست مهم نیست. ما در این مدت در حال تمرین بوده ایم و هیچ چیزی هم تغییری نمی کند. این شیوه بازی برای تمام هواداران مان زیباست. شاید این شکست کمی تلخ باشد اما هیچ چیزی تغییر نمی کند.   ترجیح می دهم بازی های دوستانه را ببازم اما همه چیز ( بازی های رسمی) را ببریم.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا شکست تیمش برابر بارسلونا نشانه ای از ناآمادگی این تیم برای سوپرجام است، عنوان کرد: خیر بحث ناآمادگی نیست. ما تا الان خیلی خوب تمرین کرده ایم. چیزهایی که برای کسب آمادگی لازم بوده است را انجام داده ایم. حالا به شیکاگو می رویم تا آخرین بازی دوستانه مان را (برابر تیم منتخب MLS) هم انجام دهیم و بعد از آن به مادرید برمی گردیم تا برای سوپرجام اروپا آماده شویم. با این حال قبول دارم که نتایج باب طبع مان نبوده اند و الان بهترین وضعیت ممکن را نداریم.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال