زیدان: ضعف‌های زیادی در تیمم وجود دارد

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید معتقد است در دیدار امشب تیمش مقابل مایورکا ضعف‌های بسیاری در تیمش دیده است...

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید معتقد است در دیدار امشب تیمش مقابل مایورکا ضعف‌های بسیاری در تیمش دیده است

به گزارش مدال، رئال مادرید در دیداری که فاصله آشکاری با روزهای خوبش داشت، برابر مایورکا شکست خورد. تک گل نیمه اول میزبان تا انتها باقی ماند و رئالی‌ها نتوانستد از شانس‌های گلزنی خوبی در نیمه دوم استفاده کنند. زین‌الدین زیدان در پایان بازی به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت. سرمربی فرانسوی رئال گفت:

"بازی را بسیار بد شروع کردیم. یک گل زودهنگام دریافت کردیم و سپس سعی کردیم واکنش نشان دهیم. هر چه به انتهای نیمه اول نزدیک شدیم، روند بازی‌مان بهتر شد. در نیمه دوم فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم ولی نتوانستیم به گل برسیم. ضعف‌های زیادی در بازی‌مان دیدم ولی بدتر از همه، شروع‌مان بود. باید از این باخت گذر کنیم ولی مشکل اینجاست که در خیلی از بازی‌ها با دشواری روبرو شده ایم. امروز برابر تیمی با انگیزه که در خانه‌اش بازی می‌کرد، قرار گرفتیم و همانطور که دیده شد، شایسته حضور در رده‌های پایین جدول نیست. مالک توپ و زمین بودیم ولی موقعیت‌های گل زیادی ایجاد نکردیم.

مشکل ما غیبت بازیکنان نبود. هر بازیکنی وقتی به او فرصت بازی می‌رسد، باید از آن استفاده کند. مردم می‌توانند در مورد ترکیب یازده نفره امشب ما حرف بزنند و نظر  بدهند ولی در هر صورت این تصمیم من بود. آنالیز بازی در حال حاضر درست نیست و باید با آرامش این کار را انجام داد. نتیجه بدی گرفتیم و ناراحتیم."

اخبار مرتبط:

مایورکا ۱ - ۰ رئال مادرید؛ تقدیم صدرنشینی به بارسلونا

تگ ها


زین‌الدین زیدان هفته نهم لالیگا فوتبال جهان کهکشانی‌ها سرمربی فرانسوی رئال مادرید مایورکا مایورکا-رئال مادرید Primera División فوتبال