زیدان: فرداشب محکوم به بردن هستیم/ راموس رهبر تیم ماست

زین‌الدین زیدان در آستانه دیدار تیم با کلوب بروژ، به تمجید از کاپیتان رئال مادرید پرداخت و همچنین از شرایط ادن هازارد در تیمش صحبت کرد...

زین‌الدین زیدان در آستانه دیدار تیم با کلوب بروژ، به تمجید از کاپیتان رئال مادرید پرداخت و همچنین از شرایط ادن هازارد در تیمش صحبت کرد

به گزارش خبرنگار مدال، رئال مادرید فرداشب در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت. شاگردان زین‌الدین زیدان بعد از تحمل شکست ۳-۰ مقابل PSG،  در سه هفته اخیر گلی دریافت نکرده‌اند و فعلاً صدرنشین جدول لالیگا هستند. سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در کنفرانس خبری دیدار تیمش با بروژ به خبرنگاران گفت:

"بازی فردا برای ما اهمیت زیادی دارد. ما در بازی اول شکست خوردیم و باید در این بازی با کسب پیروزی خودمان را از رده چهارم گروه جدا کنیم. هواداران ما انتظارات زیادی از ما دارند و این فرصتی است نا با کسب سه امتیاز کمی از ناراحتی آنها بکاهیم. ما بعد از دیدار با PSG، نمایش‌های خوبی داشتیم و با وجود فشردگی بازی‌ها، بهانه‌ای نداریم و باید روند خوبمان را در دیدار فرداشب نیز ادامه دهیم. عدم دریافت گل در سه بازی اخیر بسیار خوب است اما نباید تمام تمرکزمان را روی این موضوع بگذاریم."

او در مورد تأثیر سرخیو راموس روی عملکرد تیم اضافه کرد:

"او رهبر و کاپیتان تیم ماست و تصور تیم بدون او دشوار است. اما بازیکنان گاهی به استراحت نیاز دارند و ما در تیم بازیکنانی داریم که می‌توانند جای خالی راموس را پر کنند."

زیدان همچنین به سوال در مورد انتقادات اخیر از ادن هازارد، این‌گونه پاسخ داد:

"هازارد یکی از بازیکنان مهم تیم ماست و انتظارات از او بسیار بالاست. اما من نگران فرم او نیستم زیرا به زودی روزهای درخشان او از راه خواهند رسید. او نیازی به توصیه‌های من ندارد و باید در مورد کمی صبور بود. من هم در اوایل حضورم در یوونتوس مشکل داشتم اما با گذشت زمان توانستم به شرایط بهتری برسم. هازارد دیگر مصدومیتی ندارد و به زودی گلزنی‌های او شروع خواهد شد."

سرمربی کهکشانی‌ها در مورد روزهای پس از جدایی رونالدو نیز افزود:

"همه از تأثیر رونالدو روی تیم آگاه بودیم اما دیگر نباید در مورد آن صحبت کرد. رئال همیشه مسیر خود به سوی موفقیت را با بازیکنان مختلف طی کرده و این بخشی از شخصیت باشگاه است. ما با شرایط جدید وفق پیدا کرده‌ایم و شاید گاهی ناکام بمانیم اما هرگز دست از تلاش برای رسیدن به موفقیت نخواهیم کشید."

اخبار مرتبط:

زیدان: از بازیکنانم راضی‌ام اما از نتیجه به هیچ‌وجه!

تگ ها


سرمربی فرانسوی زین‌الدین زیدان جدایی رونالدو کهکشانی‌ها فوتبال جهان فوتبال