زیدان: فقط دل بوسکه تا پایان راه با مادرید ماند

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : زین الدین زیدانسرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادر ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: فقط دل بوسکه با موفقیت و در اوج به پایان دوره قراردادش با رئال مادرید رسید.

زین الدین زیدان در پاسخ به سوال خبرنگاری که او را بهترین مربی تاریخ باشگاه رئال مادرید توصیف کرده بود، گفت: کی روش، کاماچو، رمون، لوکزامبورگو، پیگرینی و بنیتس قبل از اتمام دوره تحت قرارداد خود از تیم رفتند.
یک مربی موقعی قبل از اتمام قراردادش از تیم می رود که عملکردش بد باشد، تعارف نداریم، مربیانی که نام بردم به هر حال موفق نبودند.

زین الدین زیدان ادامه داد: لوپس کارو نیز قرار بود تمدید کند که از تیم کنار گذاشته شد، مورینیو نیز البته پیشنهاد تمدید قرارداد داشت اما او و آنچلوتی نیز به رغم موفقیت هایی که کسب کردند، به پایان کار خود تحت قرارداد رسمی نرسیدند.

زیدان ادامه داد: فقط دل بوسکه تا پایان راه با مادرید ماند و همه از او راضی بودند. او در اوج رفت و هیچ مربی دیگری مثل او نبوده است. من هم اگر توانستم در سومین فصل خود نتیجه خوب کسب کنم و در اوج باشم، در آن صورت به رکورد دل بوسکه دست پیدا کرده ام.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال