زیدان: قرار نیست ۲۰ سال سرمربی رئال باشم

زین الدین زیدان معتقد است تا ۲۰ سال بعد قطعا روی نیمکت رئال نخواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید در هفته ۳۲ لالیگا فردا در زمین اسپانیول به میدان خواهد رفت. کهکشانی ها در شروع مجدد لالیگا ۴ برد متوالی برابر ایبار، والنسیا، سوسیداد و مایورکا کسب کرده اند و فردا برابر تیم قعرنشین جدول مسابقه دارند.

اسپانیول در شرایطی به مصاف رئال خواهد رفت که امروز سرمربی خود را اخراج کرد و فردا روفته به جای آبلاردو روی نیمکت آبی و سفیدهای کاتالان خواهد نشست.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« هفت فینال دیگر؟ فعلا فقط به بازی فردا فکر می کنم که مثل یک فینال است. باید به همین روندی که داریم ادامه دهیم. می دانم که حریف، ما را دچار مشکل خواهد کرد چرا که به دنبال امتیاز است و انگیزه بالایی برای فرار از سقوط دارد. باید بهترین بازی خودمان را انجام دهیم و از دقیقه یک تا ۹۰، تمرکزمان را از دست ندهیم تا پیروز شویم.»

سه شکست فصل در زمین تیم های منطقه سقوط:« هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم. درست است که تیم اول برابر تیم بیستم بازی دارد ولی این تنها روی کاغذ اهمیت دارد. باید در زمین نشان دهیم که تیم بهتری هستیم. اسپانیول میزبان است و سه امتیاز را می خواهد. حتی یک لحظه هم نباید حریف را دست کم بگیریم.»

اخراج آبلاردو از اسپانیول:« چیزی در این رابطه ندارم که بگویم. نمی دانم به سود ماست یا به ضرر ما ولی برای او متاسفم. این اتفاق برای هر مربی سخت و دشوار است.»

سرخیو راموس:« او کاپیتان و رهبر ما در زمین است. بازیکنی با کیفیت و با شخصیت که همیشه پیروزی می خواهد. او به شایستگی اعتبار و ارزش کنونی را به دست آورده است. راموس تاریخ رئال است و اصلا از دستاوردهای او شگفت زده نمی شوم. امیدوارم به همین روند تا پایان فصل ادامه دهد. می دانم که راموس دوست دارد سال های بیشتری بازی کند و این توان را هم دارد. من در سن کمتری از فوتبال بازنشسته شدم.»

زیدان در پاسخ به سوالی در مورد طول دوران مربیگری اش در رئال گفت:« نمی دانم و فعلا هیچ برنامه ای در ذهنم نیست و فقط در زمان حال زندگی می کنم. ۱۸ سال فوتبالیست بودم و می گفتم هرگز مربی نخواهم شد ولی حالا روی نیمکت رئال هستم. مربیگری شغلی است که شما را خسته و فرسوده می کند. در هر صورت باید ببینیم چه خواهد شد ولی قطعا قرار نیست ۲۰ سال دیگر هم مربی رئال باشم.»

بیشتر بخوانید:
دلیل اصلی موافقت رئال با فروش اشرف به اینتر

انتقال ستاره رئال مادرید به اینتر قطعی شد

 

 

تگ ها


زیدان فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال