زیدان: قول می دهم خودمان را بالا بکشیم

رئال مادرید فردا از چارچوب رقابت های لالیگا، به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد: ......

رئال مادرید فردا از چارچوب رقابت های لالیگا، به مصاف والنسیا می رود. زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد:
فکر می کنید بازیکنان در افت هستند؟
نه، نتیجه مهمترین مساله است زیرا نشان می دهد چیزی به خوبی پیش نمی رود. با این حال بازیکنان نهایت تلاششان را انجام می دهند. گاهی همه چیز آنطور که می خواهید، پیش نمی رود اما معنای خاصی ندارد. ما با همان امید ادامه می دهیم. سالی پر از فراز و نشیب است که افت ها بیشتر از سال های قبل بوده است. می توانیم از این اتفاقات درس بگیریم. باید به بازی بعدی مقابل والنسیا فکر کنیم. همانطور که رونالدو گفت، فردا یک بازی داریم و این تنها چیزی است برایمان جذاب است. برای خوب بازی کردن و کسب سه امتیاز به میدان می رویم. 
در مورد انتقادات چه فکر می کنید؟ شما از بهترین سرمربی جهان به بدترین تبدیل شده اید. 
ناعادلانه نیست. هر کس نظر خودش را دارد. من امید دارم. می خواهم به عنوان مربی بهتر شود و تیم فکر می کند می تواند بهتر شود. فردا به این مسائل فکر نمی کنم. امروز، شرایط خودش را دارد و فوتبال همین استو هیچکس قرار نیست تسلیم شود و ما تا آخرین روز می جنگیم. همه ما ناامیدیم. بازیکنان هم همینطور. نتایج اخیر باعث ناراحتی همه شده است. 
شما برای چیزی پشیمان نیستید. خرید تازه ای نمی خواستید و همه می گویید که مقصر شمایید. به خاطر چه چیزی مقصر هستید؟
اینکه پس از پیروزی در بازی رفت، کل بازی را نبردیم. اینکه به خوبی به بازیکنان انگیزه نداده ام. نیمه اول خیلی بد بودیم. من مطالب را به خوبی به تیم منتقل نکرده ام تا پیروز شویم. 
امسال مشکل شما چیست؟
اتفاقاتی در کورس رقابت ها می افتد. باید به کارمان ادامه دهیم و فکر کنیم که با این نفرات می توانیم شرایط را تغییر دهیم. من تنها کسی هستم که در این تیم همچنان خوشبین هستم. فوتبال یعنی پیروزی. تنها در چنین حالتی آرامش دارم. 
چطور اعتماد به نفس را بازسازی می کنید؟
اعتماد به سرعت تغییر می کند و ما باید شرایط را تغییر دهیم اما خوشبین باشیم. باید کاری کنیم شرایط بهتر شود اما کارهایی وجود داشته که ما خوب انجامشان داده ایم. زمانی که گل دوم را می زنند، از نظر ذهنی بازگشت سخت است و ما نمی دانستیم چگونه باید شرایط بازی را تغییر دهیم. حریف از ما انگیزه بیشتری داشت. 
به نظر شما این ترکیب با همین اشتیاق می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود؟
مساله مهم بازی بعدی است و بازیکنان میل دارند تا با پیروزی زمین را ترک کنند. در چنین باشگاهی، این مسائل همیشه پیش می آید. همیشه همه چیز خوب نیست اما ما این شرایط را نمی پذیریم. ما می خواهیم بجنگیم و خودمان را بالا بکشیم. به شما قول می دهم. هر کاری ممکن باشد برای قهرمانی در لیگ قهرمانان انجام می دهیم.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال