زیدان: لوکا بخاطر شایستگی هایش اینجاست/ حرف از پاکسازی بی احترامی است

سرمربی رئال مادرید با تغییرات جدید تیمش را برای دیدار مقابل والنسیا آماده می کند...

سرمربی رئال مادرید با تغییرات جدید تیمش را برای دیدار مقابل والنسیا آماده می کند

زین الدین زیدان پس از پیروزی مقابل هوئسکا حالا شاگردانش را آماده نبرد بعدی می کند و هواداران کهکشانی از زیدان و تیمش انتظار برد را دارند.
به گزارش مدال، زیدان پیش از دیدار با والنسیا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
چرخش‌ها و بازی با والنسیا؟ 
بعد از بازی با هوئسکا گفتم که تغییراتی در مقابل والنسیا خواهیم داشت. برخی بازیکنان تعویض خواهند شد. بازی خیلی زیبایی است. سعی می‌کنیم بازی خوبی داشته باشیم. ساعت بازی کمی دیر است اما مشکلی نیست.
انتقادها از رابطه‌ با لوکا زیدان؟
چیزی برایم عوض نمی‌شود. آن‌هایی که من را می‌شناسند می‌دانند که اگر لوکا اینجاست به خاطر شایستگی‌هایش است. بازیکن تیم است. 16-17 سال است که در اینجا حضور دارد. محصول آکادمی است. می توانیم در مورد کارواخال صحبت کنیم یا خیلی از بازیکنان آکادمی که به تیم اصلی رسیدند. لوکا هم یکی از آن‌هاست. هر کسی نظری دارد و برایم فرقی ندارد که چه می‌گوید.
رفتن واران از جمع کهکشانی ها؟
نه، نمی‌خواهم برود. بازیکن جوانی است. 8 سال در اینجا بوده و خوب کار کرده است. این چیزها در زندگی عادی است اما به نظرم آماده است. او به من چیزی نگفته. نمی‌دانم شما خبر بیشتری از من دارید یا نه. نمی‌توانم در مورد اخباری که از بیرون پخش می‌شود چیزی بگویم. مهم این است که بدانم هر بازیکن به من چه چیزی می‌گوید. در بهترین باشگاه دنیا هستم. چیزهای زیادی برده و آماده به نظر می‌رسد.

پاکسازی رئال در تابستان و رفتن بیل؟
در مورد تغییرات و تصمیم‌ها حرف‌های زیادی زده می‌شود. نیازی نیست که صحبتی داشته باشم. به همه بازیکنانی که اینجا هستند احترام می‌گذارم. 
صحبت کردن در مورد پاکسازی از نظرم بی‌احترامی است. مسلما به موقعش تغییراتی خواهیم داشت اما فعلا زمان صحبت در اینباره نیست. زمان کافی برای صحبت در اینباره وجود خواهد داشت.
سیستم چرخشی دروازه‌بان‌ها؟
بستگی دارد که فصل آینده چه دروازه‌بان‌هایی داشته باشیم. در حال حاضر سه دروازه‌بان خوب داریم و ببینیم چه می‌شود.
درباره مارسلو چه نظری دارید؟
در ماه‌های اخیر کمتر بازی کرده است. او را دوست دارم. به عنوان یک بازیکن همیشه فوق‌العاده بوده. زمانی که یک بازیکن افت می‌کند بحث‌های زیادی ایجاد می‌شود. 
همیشه تلاش می‌کنیم بهتر شویم. اخیرا بحث‌های زیادی وجود داشته اما امیدوارم تا پایان فصل بازی‌های زیادی داشته باشد. نمی‌خواهم رگیلون که دفاع چپ دوم تیم هست را زیر سوال ببرم. او هم بازی خواهد کرد.
چه زمانی با باشگاه در مورد برنامه فصل بعد صحبت می‌کنید؟
این کار را کرده‌ایم. هر چند که در پایان فصل همه چیز علنی می‌شود.
برای فصل بعد مهاجم نیاز دارید؟
باید ببینیم چه می‌شود. فعلا زود است
هو شدن بیل؟
من را هم هو کرده‌اند. باید این را بپذیریم و شخصیت لازم را داشته باشیم تا کنار بیاییم. فصل مشکلی است اما وقتی اوضاع خوب پیش می‌رود همه باید با روحیه کار کنند.