زیدان: می‌خواهم در رئال مادرید بمانم

زیزو میگوید از داشتن ایسکو خوشحال است و از مصاحبه جنجالی اخیر او نیز ناراحت نشده ......

زیزو می‌گوید از داشتن ایسکو خوشحال است و از مصاحبه جنجالی اخیر او نیز ناراحت نشده.

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل لاس پالماس شرکت کرد.

کهکشانی ها که تا حدود زیادی از کورس قهرمانی لالیگا خارج شده‌اند و همه تمرکزشان روی فتح لیگ قهرمانان اروپاست، فردا در جزایر قناری در هفته سی ام لالیگا میهمان لاس پالماس خواهند بود. به گزارش مارکا، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی به خبرنگاران گفت:

پس از یک وقفه بازی‌های ملی که بازیکنان زیادی از ما جدا شدند، حالا باید به دنبال سه امتیاز بازی فردا باشیم. با بازیکنانی که در دسترس و آماده‌اند. فردا با نهایت انگیزه و توان برای پیروزی تلاش می‌کنیم بدون اینکه به بازی سه شنبه فکر کنیم. برنامه سه شنبه مشخص است و برای آماده سازی تیم برای آن بازی زمان کافی را در اختیار داریم و فعلا تمرکزمان روی بازی فرداست تا عملکرد خوبی داشته باشیم. لاس پالماس فصل دشواری را سپری می‌کند اما قادر است بازی فوق العاده‌ای به نمایش بگذارد. باید آماده باشید و بازی را قدرتمندانه شروع کنید. نباید به جدول نگاه کنیم چون هیچ فایده ای ندارد. در اسپانیا هیچ تیم بدی وجود ندارد.

بیل: گرت برای بازی فردا آماده است.

راموس و ایسکو: این دو مشکلاتی دارند و با تیم سفر نخواهند کرد.

ایسکو: با او ناعادلانه نبودم. حالا هر کسی هر برداشتی دوست دارد از حرف‌های او کند، مختار است. شاید او نقشی که فصل گذشته در تیم داشت را ندارد اما من همیشه گفته و نشان داده ام که او بازیکن مهمی برای تیم است. او هم مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر بازی کند. ایسکو بازیکن بسیار مهمی برای ما بوده و خواهد بود. از مصاحبه او ناراحت نشدم. از عملکردی که در دو بازی دوستانه به خصوص بازی با آرژانتین داشت، خوشحالم. بازی را دیدم و عالی بود.ایسکو بازیکن رئال مادرید است و خواهد بود. اینکه ایسکو در بازی کردن ثبات ندارد، تقصیر او نیست. او همیشه تا سر حد مرگ تلاش می‌کند و در زمین همه توانش را می‌گذارد اما تیم از 25 بازیکن تشکیل شده و فقط 11 نفر می‌توانند بازی کنند. این یعنی همیشه تعدادی، بیرون می‌مانند. هیچ مشکلی با ایسکو وجود ندارد و تلاش می‌کنیم بیشترین استفاده را از او ببریم. درباره حرف‌های او با هم صحبت نکردیم. یک بازیکن به خاطر عملکردش در تیم ملی، در باشگاه برای خودش جایگاه به دست نمی‌آورد. بله کیفیت بازی‌ آنها و دقایق حضورشان در بازی‌های ملی برای من مهم است اما چیزی که برای من به حساب می‌آید، عملکردشان در تیم خودم است.

نمی‌دانم باید خودم را به عنوان یک مربی چطور توصیف کنم. عاشق کارم هستم. عاشق فوتبال و اینکه تیمم خوب بازی کند. رقابت طلب هستم و این فاکتور در رئال مادرید به من ثابت شد. می‌خواهم توپ را داشته باشم و حمله کنم و تیمم فوتبالی عالی بازی کند. در این باشگاه همه با توجه به نتایج شان قضاوت می‌شوند و توقعات بسیار بالاست. از قبل هم رئال مادرید را می‌شناختم و دوست دارم در این تیم ادامه دهم. تا جایی که ممکن است. از حالا به فصل بعد هم فکر می‌کنم و دوست ندارم هیچ بازیکنی از تیم جدا شود.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال