زیدان:نگران اختلاف امتیاز با بارسلونا نیستم

سرمربی رئال مادرید پس از شکست برابر خیرونا با رسانه ها صحبت کرد و اختلاف به وجود آمده با بارسلونا را نگران کننده ندانست ......

سرمربی رئال مادرید پس از شکست برابر خیرونا با رسانه ها صحبت کرد و اختلاف به وجود آمده با بارسلونا را نگران کننده ندانست.

رئال مادرید یک شنبه شب در هفته دهم لالیگا دو بر یک مغلوب خیرونا شد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت : در نیمه نخست خوب بازی کردیم اما مثل همیشه جزئیات در فوتبال تعیین کننده است. گل نخست حریف از کناره ها به ثمر رسید. در این بازی تمرکز زیادی نداشتیم. در نیمه دوم کمی بد بازی کردیم. اکنون باید دوباره بازی را نگاه کنیم و جزئیات را مدنظر قرار دهیم. درست است که شکست خورده ایم اما می توانیم از این شرایط عبور کنیم.

سرمربی رئال مادرید افزود: برابر خیرونا بد بازی نکردیم. بازیکنان تلاش خود را کردند اما تنها تمرکز لازم را نداشتند و نتوانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم. دو گل حریف که در فاصله کمی زده شد، روی بازی مان تاثیر گذاشت. سه امتیاز مهم را از دست دادیم و اکنون با بارسلونا صدرنشین هشت امتیاز اختلاف داریم. با این حال چیزی تغییر نخواهد کرد، می توانیم به بارسلونا برسیم. روزهای خوش مان فرا خواهد رسید و حریفان نیز امتیاز از دست خواهند داد.

زیدان در ادامه اظهار کرد: نگران اختلاف به وجود آمده با بارسلونا نیستم. شکست در لالیگا اتفاق می افتد. با این حال ما باید به تلاش خود ادامه دهیم. دو فرصت خوب گلزنی داشتیم تا بازی را به تساوی برسانیم. می دانستیم که در نیمه دوم حریف ممکن است به ما ضربه بزند. از بازی مستقیم حریف و بازی سریع حریف در کناره ها ضربه خوردیم. باید از این شکست عبور کنیم. لالیگا رقابت های طولانی است و هنوز بازی های زیادی باقی مانده است.

سرمربی فرانسوی درباره شرایط تیم گفت : نمی توانم خوشحال باشم. امروز روز بدی داشتیم. به خانه می رویم، استراحت می کنیم و دوباره خود را برای بازی چهارشنبه شب مقابل تاتنهام آماده می کنیم. بازیکنان من چهارشنبه آماده تقابل با حریف انگلیسی خود هستند.

زیدان در پایان به وضعیت گرت بیل اشاره کرد و گفت : نمی دانم در دیدار چهارشنبه حضور خواهد داشت یا نه. بستگی به شرایط بهبودی او دارد.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال