زیدان: هدف ما بازگشت به جاده پیروزی است/ مودریچ شایسته توپ طلا بود

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری دیدار مقابل ایبار شرکت کرد...

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری دیدار مقابل ایبار شرکت کرد

رئال مادرید پس از شکست برابر والنسیا فردا در برنابئو میزبان ایبار خواهد بود.

به گزارش مدال، در بازی رفت که سانتی سولاری روی نیمکت رئال حضور داشت، رئال یکی از سنگین ترین شکست های فصل خود را تجربه کرد و با سه گل مغلوب میزبانش شد.

بازی فردا جدالی انتقامی برای کهکشانی ها محسوب می شود.

زیدان در نشست خبری این بازی گفت: "برابر تیمی به میدان خواهیم رفت که فصل بسیار خوبی را پشت سر می گذارد و برای امتیاز گرفتن پای به برنابئو خواهد گذاشت. هدف ما کسب پیروزی است و خودمان را آماده این بازی کرده ایم. پس از شکست برابر والنسیا اینکه می گویند وحشتناک بد بودیم، غیرمنصفانه و دروغ است. باید در برخی زمینه ها بهتر شویم ولی اینکه بگوییم در همه خطوط بد هستیم، درست نیست."

ایجاد انگیره در بازیکنان: "من نمی دانم در سر بازیکنان چه می گذرد ولی می دانم که خودم چه می خواهم. این بازیکنان غرور دارند و می خواهند فصل را خوب تمام کنند. برابر والنسیا هرچند باختیم ولی نکات مثبتی هم از آن بازی برداشت کردم. شما می دانید که این بازیکنان در سال های اخیر چه افتخاراتی برای رئال کسب کرده اند.

هدف رئال بازگشت به جاده پیروزی است و من برای همین اینجا هستم. هشت بازی باقیمانده و می خواهیم فصل را به بهترین شکل تمام کنیم. می دانم هواداران دلخور هستند و افت تعداد تماشاگر را هم می پذیرم ولی کسی نباید فراموش کند که این بازیکنان چه کارهایی برای رئال انجام داده اند."

مشکلات گلزنی: "سال بعد خواهید دید چه کارهایی انجام خواهیم داد. فصل جاری در گلزنی مشکلاتی داشته ایم و آمار نیز همین را می گوید. باید آن را بپذیریم ولی اوضاع را تغییر خواهیم داد."