زیدان: هر حرفی بزنم، جنجال به پا می شود

زین الدین زیدان موافق استفاده از وی ای آر است ولی معتقد است برخی ابهامات نیز باید برطرف شوند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از تساوی پرحاشیه خانگی برابر سویا و اعتراضات شدید به داوری که حتی خشم زین الدین زیدان را موجب شد، فردا باید به زمین گرانادا برود. با تساوی شب گذشته بارسا و اگر امشب اتلتیکو هم امتیاز از دست بدهد، رئال شانس بالایی برای قهرمانی پیدا خواهد کرد و باید گرانادا را شکست دهد.

زیدان در نشست خبری این بازی گفت:« فصل گرانادا فوق العاده بوده و یک تیم باکیفیت هستند که مربی خوبی هم دارند. این بازی برای ما یک چالش بزرگ است و باید برنده از زمین خارج شویم. قطعا بازی سختی خواهد بود ولی چاره ای جز پیروزی نداریم.»

ذهنیت تیم:« سه بازی دیگر باقی است و بازیکنان را با انگیزه برای ارائه فوتبالی خوب می بینم. همه می دانند که باید برای سه امتیاز بجنگند. فردا باید ببینیم شرایط تیم چگونه است و در چه فرمی قرار داریم ولی برای من، مهم، جنگندگی تیم است.»

حواشی داوری:« وی ای آر به سود فوتبال است ولی باید برخی ابهامات نیز برطرف شوند. هر کسی کارش را انجام می دهد و نمی خواهم بیش از این در مورد داوری ها حرف بزنم. من به فوتبال ایمان دارم. ما کارمان را انجام می دهیم و داور هم کار خودش را. هر حرفی بزنم جنجال به پا می شود پس بهتر است روی خودمان تمرکز کنیم.»

آینده:« به این مساله فکر نمی کنم. سه بازی دیگر باقی مانده و توجهم فقط روی همین قضیه است.»

بررسی فصل رئال:« هر اتفاقی بیفتد، مطمئنم تیم تمام توانش را در زمین گذاشته و خواهد گذاشت و دلیلی برای حسرت نداریم. سه بازی دیگر برای قهرمانی لالیگا باقی داریم و همه تلاش مان را می کنیم. سپس باید دید کجای جدول قرار می گیریم.»

تماشای بازی رقبا:« هر بازی را بتوانم، می بینم. طبیعی نیز همین است؛ چون عاشق فوتبالم.»

بازگشت احتمالی هواداران در هفته پایانی:« باید ببینیم تصمیم مقامات مسئول چه خواهد بود و امیدوارم هواداران بتوانند برابر ویارئال به ورزشگاه بیایند. اگر باشند که چه بهتر چون فوتبال با هواداران زنده است ولی نظر من تعیین کننده نیست.»

تگ ها


زیدان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال