زیدان: هواداران رئال باید از گرت بیل حمایت کنند!

زین‌الدین زیدان در واکنش به حرکت جنجالی گرت بیل می‌گوید هواداران واقعی رئال مادرید باید از او حمایت کنند...

به گزارش مدال، بعد از صعود ولز به یورو ۲۰۲۰، بازیکنان این تیم این موفقیت را با پرچمی جشن گرفتند که روی آن نوشته شده بود: "به ترتیب اولویت: ولز، گلف، مادرید" که اشاره‌ای طعنه آمیز به جنجال‌های رسانه‌های اسپانیایی به علاقه گرت بیل به بازی گلف داشت.

پس از آن بسیاری در انتظار واکنش زین‌الدین زیدان نسبت به این اتفاق بودند اما سرمربی رئال ترجیح داد خیلی در این مورد اظهارنظر نکند.

او به خبرنگاران گفت: "وقتی او برگشت، با او صحبت کردم؛ همانطور که با همه بازیکنان صحبت می‌‌کنم. ما در مورد مسائل داخل زمین حرف زدیم، نه در مورد اتفاقات خارج زمین. او شرایط خوبی دارد و بدون مشکل تمرین کرد. فکر می‌کنم در مورد حرکت بیل سر و صدای زیادی شد اما فکر می‌کنم کاری که ما باید بکنیم این است که روی فوتبال تمرکز کنیم.

من تنها به جنبه‌های ورزشی مسائل نگاه می‌کنم، نه به چیزهایی که خارج باشگاه گفته می‌شود. به چیزهای که خارج باشگاه گفته می‌شود علاقه‌ای ندارم. اگر به آنچه او در دوران حضورش در اینجا انجام داد، نگاه کنید، می‌بینید که هواداران باید از او حمایت کنند. آنهایی که واقعا رئالی هستند، باید با بیل باشند. فکر می‌کنم او باز هم می‌تواند تاثیرگذار باشد و من تنها به این مسئله فکر می‌کنم. من همچنان روی بیل حساب می‌کنم. این چیز جدیدی نیست."

در این کنفرانس مطبوعاتی خبرنگاران سوال‌های مختلفی در مورد بیل از زیدان پرسیدند و در نهایت سرمربی فرانسوی رئال اعلام کرد که دیگر به این سوال‌ها پاسخ نمی‌دهد. از زمان بازگشت زیدان به رئال، شایعات زیادی در مورد کنار گذاشتن او و حضور دوباره ژوزه مورینیو در سانتیاگو برنابئو مطرح بود اما این مربی پرتغالی چند روز قبل هدایت تاتنهام را برعهده گرفت.

زیدان در پاسخ به این سوال که آیا با این اتفاق احساس امنیت شغلی بیشتری می‌کند، گفت:" احساس من مانند قبل است."

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در اسپانیا هدایت تیم دیگری را برعهده بگیرد، گفت:" در اسپانیا من فقط سرمربی رئال مادرید خواهم بود چون من یک رئالی هستم."

رئال مادرید بعد از دیدار فردا مقابل رئال سوسیداد، وسط هفته در لیگ قهرمانان به مصاف پاری سن ژرمن می‌رود اما زیدان تاکید کرد که در حال حاضر به آن دیدار فکر نمی‌کنند: "دیدار فردا، مهمترین دیدار برای ماست و من به بعد از آن فکر نمی‌کنم. من روی این بازی تمرکز دارم. آنها تیم جوان و خوبی هستند که فوتبال خوبی بازی می‌کنند. من نمی‌خواهم در مورد بعد از این دیدار صحبت کنم."

اخبار مرتبط:

بی‌اعتنایی زیدان به حرکت جنجالی گرت بیل

 

تگ ها


زین‌الدین زیدان گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید رئال سوسیداد فوتبال