زیدان: هیچکس نباید زحمات بازیکنان من را نادیده بگیرد

زیدان به تمجید از بازیکنان رئال پرداخته است...

زیدان به تمجید از بازیکنان رئال پرداخته است

زیدان از علکرد تیمش خوشحال است و می‌خواهد فصل را با خاطره‌ای خوب به پایان ببرد.

به گزارش مدال، رئال مادرید مقابل سلتاویگو موفق شد در اولین دیدار پس از بازگشت زین الدین زیدان، با پیروزی 2-0 بازی را به پایان برساند. سرمربی فرانسوی پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

"نیمه اولِ سختی داشتیم اما طبیعی بود. هواداران کمک کردند و بازیکنان تلاش کردند تا بهتر شویم. خوشحالم. خیلی خوشحالم چون مهمترین مساله پیروزی بود. برای ما بزرگترین چالش پیروزی بود. نیمه اول بازی پیچیده بود اما در نیمه دوم خیلی خوب بودیم. برای ایسکو خوشحالم که گلزنی کرد. ده بازی دیگر داریم و باید به بهترین شکل ممکن فصل را تمام کنیم."

از بازگشت تان چه احساسی دارید؟

"احساس خوبی دارم. دنبال نتیجه بودیم و به آن رسیدیم. در ابتدای بازی خوب نبودیم اما صبور بودیم. به مرور پیشرفت کردیم و در نیمه دوم کار را تمام کردیم."

بازگشت ناواس به ترکیب اصلی؟

"من ناواس را دوست دارم اما کورتوا را هم دوست دارم. تیبو نشان داده که دروازه بان خوبی است اما می خواهم ناواس هم احساس کند اهمیت دارد. من فراموش نمی کنم کیلور اینجا چه کارهایی انجام داده است. او اخیرا کمتر بازی کرده و باید بازی کند."

به نظر می رسد به بازیکنان قدیمی خود پایبند هستید:

"هیچکس نمی تواند کارهایی را که این بازیکنان در رئال مادرید انجام دادند، پاک کند. من روی همه بازیکنان حساب می کنم. کورتوا، رگیلون... اما کیلور، مارسلو یا ایسکو خیلی خوب هستند."

مارسلو؟

"مارسلو هم دقیقا مثل کیلور است. اینطور نیست که بگوییم رگیلون و کورتوا جای ناواس و مارسلو را گرفته اند. چیزی که من می خواهم این است که همه برگردند."