زیدان و تبعید احتمالی وینیسیوس به نیمکت

رسیدن ادن هازارد به مرز آمادگی نمی تواند خبر خوبی برای مهاجم اوج گرفته رئال مادرید باشد....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد برای یازدهمین بار از مصدومیت برگشت و توانست دقایقی را برابر رئال بتیس به میدان برود. بازگشت هازارد یعنی زنگ خطر  برای وینسیوس چرا که جایگاه ستاره برزیلی جوان به خطر خواهد افتاد.

ادن هازارد تابستان ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۱۰۰ + ۳۰ میلیون یورو از چلسی به رئال پیوست و قرار بود جای خالی رونالدو را پر کند اما مصدومیت های متوالی مانع از این شده  تا او ارزش هایش را به اثبات برساند. مصدومیت هایی که مخصوصا به وینسیوس اجازه داد تا بیشتر از همیشه در ترکیب ثابت رئال قرار بگیرد و بعضا خوش بدرخشد.

بازگشت هازارد در آستانه بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر تیم سابقش چلسی، خبر خوبی برای کادر فنی رئال مادرید بود اما بعید به نظر می رسد ستاره بلژیکی حداقل فردا در ترکیب ثابت رئال قرار بگیرد و جایگاه وینسیوس ثابت خواهد بود اما برای بازی برگشت که هفته بعد برگزار می شود، چیزی مشخص نیست.

درخشش هازارد در دقایقی که فردا فرصت پیدا خواهد کرد و نیز بازی بعدی برابر اوساسونا می تواند باعث بازگشت او به ترکیب ثابت و نیمکت نشینی وینیسیوس شود.

برزیلی جوان رئال تا به اینحای فصل ۲۲۷۳ دقیقه در میدان بوده و سومین بازیکن فاز حمله رئال از این حیث است. بالاتر از او کریم بنزما با ۳۲۶۷ دقیقه و مارکو آسنسیو با ۲۳۵۲ دقیقه حضور در میدان قرار دارند. همین مثلث به احتمال زیاد برابر چلسی از ابتدا بازی خواهد کرد.

وینیسیوس در بازی دور قبل لیگ قهرمانان برابر لیورپول دو گل از سه گل رئال مادرید را به ثمر رساند و نقش مهمی در صعود تیمش داشت ولی با حضور یک ادن هازارد آماده، بعید است زیدان بازهم او را در ترکیب ثابت به میدان بفرستد.

وینیسیوس تا به اینجای فصل سه گل در لالیگا و سه گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده و هفت پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده است. وینی پس از کریم بنزما که زننده ۲۷ گل در تمام رقابت ها بوده، مشترک با کاسیمیرو و آسنسیو، بهترین گلزن فصل رئال است. او فصل اول حضورش در رئال(۱۹-۲۰۱۸) سه گل زد و ۵ پاس گل هم داد.

تگ ها


وینیسیوس جونیور ادن هازارد رئال مادرید