زیدان و رئال به دنبال انتقام جویی در اندلوس

بازی فردا شب در زمین کادیز از هر حیث برای رئال مادرید حائز اهمیت است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید چندین هفته روی دور پیروزی قرار داشت و حریفان را یکی یکی شکست می داد اما روند بردهای تیم در آنفیلد قطع شد. رئال در زمین لیورپول با یک تساوی شیرین راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد ولی در بازی برابر ختافه در لالیگا که بیش از نیمی از ستاره هایش را در اختیار نداشت، به یک تساوی تلخ دست یافت.

رئال بازهم نتوانست گلی به ثمر برساند و فاصله اش با اتلتیکو به سه امتیاز افزایش یافت و بارسا هم در صورت برتری از این تیم در جدول پیشی خواهد گرفت.

رئال فردا شب در زمین کادیز به میدان می رود و محکوم به پیروزی است. کادیز برای رئال یادآور یک خاطره تلخ است و در واقع بحران ابتدای فصل کهکشانی ها را همین تیم پایه ریزی کرد.

رئال در زمین خود میزبان کادیز تازه لالیگایی شده بود و همه یک برد راحت را تصور می کردند اما ۱۷ اکتبر ۲۰۲۰ تک گل نیمه اول لوسانو تا پایان باقی ماند و رئال نخستین شکست خانگی فصل خود را تجربه کرد. ۴ روز بعد، شکست خانگی از شاختار در لیگ قهرمانان از راه رسید تا تیم تحت هدایت زیدان وارد بحران شود. بحرانی که البته با برتری بر بارسا در نوکمپ موقتا فروکش کرد و جایگاه زیدان نیز محکم شد. 

چندین ماه بعد دیگر هیچکس از اخراج زیدان حرف نمی زند و رئال مادرید با انگیزه انتقام و نیز بازگشت به مسیر پیروزی به اندلوس خواهد رفت تا برابر کادیز قرار بگیرد. ماموریت به سرانجام می رسد؟

تگ ها


رئال مادرید