زیدان و رئال مادرید به دنبال جذب هافبک الجزایری

اسماعیل بن ناصر، هافبک الجزایری و بازیساز میلان مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید قصد دارد در تابستان یک هافبک جدید به لیست بازیکنانش اضافه کند و البته اولویت اول آنها خرید ادواردو کاماوینگا، پدیده فرانسوی و ۱۷ ساله باشگاه رن فرانسه است. اما در صورت عدم توفیق در خرید این بازیکن، کهکشانی ها در سری آ به دنبال برطرف کردن نیازهای خود خواهند گشت.

نشریه ایتالیایی فوت مرکاتو مدعی شد به جز رئال مادرید، باشگاه پاری سن ژرمن نیز برای خرید اسماعیل بن ناصر وارد عمل شده و میلان نیز حاضر است با رقم ۵۰ میلیون یورو این بازیکن را به فروش برساند که البته رقم بالایی در این شرایط محسوب می شود و بعید است رئال مادرید قادر باشد بیش از ۳۰ میلیون یورو برای خرید این بازیکن پرداخت کند.

اسماعیل بن ناصر ۲۲ ساله که بعد از درخشش با لباس تیم ملی الجزایر در جام ملت های آفریقا و در سال ۲۰۱۹ راهی میلان شد، در این حدود یک سال ۲۰ بار برای روسونری به میدان رفته و در بین بازیکنان آینده دار این تیم به شمار می آید. این در حالیست که رئال مادرید قصد ندارد در تابستان امسال ارقامی هنگفت برای جذب بازیکن پرداخت کند و اگر میلان از خواسته اش کوتاه نیاید، بعید است انتقال اسماعیل بن ناصر به برنابئو نهایی شود.

تگ ها


اسماعیل بن ناصر رئال مادرید