زیدان و رونالدو به هم می رسند، اما نه در مادرید!

یوونتوس مشتاق است زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کند....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط آندره آ پیرلو روی نیمکت یوونتوس چندان مساعد نیست. یوونتوس در شرایط در حال حاضر در سری A در رتبه سوم قرار دارد و ۱۰ امتیاز از اینتر صدرنشین عقب بوده و تقریبا شانسی برای فتح دهمین اسکودتوی متوالی ندارد. همچنین یووه اخیرا با شکست مقابل پورتو از لیگ قهرمانان حذف شد و اخباری مبنی بر احتنال برکناری پیرلو در پایان رقابت های فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ وجود دارد.

اما گاتزتا دلااسپورت از احتمال همکاری یوونتوس و زیدان از ابتدای فصل آینده خبر داده است. زیدان در حال حاضر در دوره دوم مسئولیت خود در رئال مادرید قرار داشته و در کل این مدت دو قهرمانی در لالیگا و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده است. قرارداد زیدان ۴۸ ساله با رئال مادرید در پایان فصل آینده به پایان می رسد، اما اخبار مبنی بر احتمال قطع همکاری در پایان همین فصل بوده است.

زین الدین زیدان که در یبن سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ برای یوونتوس بازی می کرد، مورد توجه مدیران این باشگاه قرار گرفته و مذاکرات در صورت جدی شدن شایعه جدایی زیزو در پایان فصل، به شکل رسمی در تابستان دنبال خواهد شد. زین الدین زیدان در دوره اول حضور در رئال مادرید به بهترین شکل ممکن از کریستیانو رونالدو بازی می گرفت و حضور این ستاره پرتغالی در یوونتوس ممکن است او را مجاب به مهاجرت به تورین بکند. اگرچه اخباری در مورد بازگشت رونالدو به رئال مادرید شنیده شده، اما ممکن است او و زیدان فصل بعد اما در تورین با یکدیگر همکاری بکنند.

تگ ها


زیدان کریستیانو رونالدو رئال مادرید یوونتوس فوتبال