زیدان و فلورنتینو پرز؛ رخ به رخ در والدبباس

در مراسم عکس تیمی فصل ۲۱-۲۰۲۰ رئال، زین الدین زیدان و فلورنتینو پرز باهم دیدار کردند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. به خصوص پس از شکست ۲-۰ برابر شاختار که صعود این تیم به دور بعد لیگ قهرمانان را با خطر مواجه کرد، حالا زمزمه های برکناری زین الدین زیدان هم به گوش می رسد.

زیدان مارس ۲۰۱۹ به رئال برگشت و توانست فصل گذشته این تیم را قهرمان لالیگا کند اما امسال نتایج کاملا نامطلوب بوده و کهکشانی ها در ۱۶ بازی ۵ بار قافیه را باخته اند.

فلورنتینو پرز رئیس رئال دو دهه است که به زین الدین زیدان اطمینان خاطر داشته است. چه زمانی که او را برای رئال به عنوان بازیکن جذب کرد و چه از ۴ ژانویه ۲۰۱۶ که زیدان با تصمیم ریسکی پرز، سرمربی رئال شد.

روز گذشته در جلسه هیئت مدیره نیز رای اعتماد به زیدان داده شد اما در رئال نتایج هستند که فرمان می دهند. زیدان حالا تا  ۶ روز دیگر وقت دارد تیمی را مهیا کند که بتواند با شکست گلادباخ راهی دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شود؛ در غیر این صورت احتمالا برکناری او بالاست.

صبح امروز فرصتی مهیا شد تا پرز و زیدان در کمپ والدبباس دیدار کنند. امروز صبح قرار بود عکس تیمی فصل ۲۱-۲۰۲۰ رئال ثبت شود و پرز صبح خیلی زود در کمپ حاضر شد. زیدان هم طبق عادت ساعت ۹ صبح وارد کمپ شد و دقایقی را با پرز پشت سر گذاشت.

رئیس سعی دارد در این روزهای حساس به مربی وبازیکنان روحیه بدهد و فعلا خبری از هیچ تغییری نیست. او با سرخیو راموس نیز دیدار داشت اما بحث تمدید قرارداد با او کمی به تعویق افتاده تا سرنوشت تیم در لیگ قهرمانان مشخص شود.

تگ ها


زیدان فلورنتینو پرز رئال مادرید