زیدان: پسرم نشان داد که نسل جدید رئال با شخصیت است

سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی تیمش در دیدار با اوئسکا گفت: بازی خوبی بود و از تماشای بازی لذت بردم....

سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی تیمش در دیدار با اوئسکا گفت: بازی خوبی بود و از تماشای بازی لذت بردم.

سرمربی رئال مادرید درباره عملکرد پسرش توضیحاتی را داد.

به گزارش مدال، شب گذشته از هفته بیست و نهم لالیگا امروز از ساعت 23.15 به وقت تهران، تیم های رئال مادرید و اوئسکا در سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند. در این بازی رئال مادرید در حالیکه در ابتدای بازی از حریف خود عقب افتاده بود، موفق شد در ثانیه های پایانی با نتیجه 3 بر 2 بر میهمانش اوئسکا غلبه کند.

زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از این پیروزی سخت گفت: بابت لوکا پسرم خوشحالم. آغاز کار در برنابئو بود چون او دروازه بان سوم ماست. کورتوا مصدوم شده بود و در این بازی به ناواس هم به خاطر بازی های ملی اش استراحت دادم. لوکا با این عملکردش نشان داد که نسل کوچک رئال شخصیت بالایی دارد.

وی افزود: بازی خوبی بود و از تماشای بازی لذت بردم. ما می توانستیم بهتر عمل کنیم اما باید به رقیب نیز تبریک بگویم بازی زیبایی انجام دادند ولی در نهایت ما پیروز میدان شدیم. کریم از 10 سال پیش بازیکن رئال است و به نظرم امسال بهترین سال برای اوست. ما به خاطر او خوشحالیم و به او اعتماد می کنیم. در تمام بازی ها تلاش می کنیم تا به پیروزی برسیم و در این بازی ها تلاش خواهیم کرد که به تمام بازیکنان بازی دهیم چون اعتقاد ندارم که تنها با 11 بازیکن در 60 بازی حضور پیدا کنم.