زیدان پس از بردن سالامانکا: شبی سخت داشتیم!

زین‌الدین زیدان پس از برد شاگردانش در جام حذفی از سخت بودن شرایط و بازی گفت....

به گزارش مدال، زیدان پس از دیدار مقابل سالامانکا به خبرنگاران گفت: شبی سخت در ورزشگاهی سخت بود. در گردش توپ روی این چمن به مشکل خوردیم و فوتبال چندان با کیفیتی را شاهد نبودیم اما این به زمین مربوط بود، نه بیش از این. خوشحالیم چون در نهایت راهی دور بعد شدیم و این چیزی بود که می خواستیم. مشکل انگیزه نداریم. یک بازی سخت در زمینی کوچک بود اما انگیزه کافی برای بازی در کوپا دل ری را داریم و می خواهیم تا کسب عنوان قهرمانی پیش برویم. همه توان خود را درون زمین به کار گرفتیم، و خیلی به زحمت نیفتادیم. حالا روی بازی بعدی تمرکز می کنیم. کنترل بازی؟ زمین اجازه نمی داد آنطور که می خواهیم عمل کنیم، اما خود را به خوبی با تیم دسته سومی وفق دادیم که خیلی مستقیم تر بازی می کردند و به خوبی آنها را کنترل کردیم. خیلی خوب توپ های دوم و ارسال ها را کنترل کردیم و آنها صاحب موقعیت زیادی نشدند. نکته خوب برای ما عملکرد بازیکنانی بود که مدت زیادی بازی نکرده بودند و امشب در سطح بسیار بالایی ظاهر شدند.

زیدان در ادامه درباره مصدومیت بیل گفت: مچ پای او کمی پیچ خورد که فکر نمی کنم خیلی جدی باشد. اما مثل همیشه باید فردا ببینیم چه می شود. نمی توانست به بازی ادامه دهد.  براهیم دیاز؟ خوشحالم چون گلزنی کرد و پیروزی را برای ما به ارمغان آورد. همه بازیکنان حاضر هستند و وقتی نوبت شما برسد، باید تمام توان خود را به کار بگیرید، همین. این بازی ها چیزی را تغییر نمی دهند.

سرمربی رئال در پایان درباره ترکیب گفت: چیزی تغییر نخواهد کرد. هرکس وضعیت خود را می داند و من ترکیبی 25 نفره دارم. اگر تغییری صورت بگیرد، خواهیم دید. تا 31 ژانویه هر اتفاقی ممکن است رخ دهد، اما من از بازیکنانی که دارم راضی هستم، آنها متعهد هستند و این خوب است.

 

بیشتر بخوانید:
خلاصه بازی یونیونیستاس 1 رئال مادرید 3/ ویدیو

تگ ها


کنفرانس پس از بازی فوتبال جهان زین‌الدین زیدان رئال مادرید یونیونیستاس سالامانکا یونیونیستاس سالامانکا-رئال مادرید جام حذفی(کوپا دل ری) فوتبال