زیدان: پنالتی راموس؟ مهم تصمیم نهایی داور بود

زین الدین زیدان معتقد است تصمیم داور روی صحنه برخورد توپ به دست سرخیو راموس درست بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در چهاردهیمن بازی فصل خود در لالیگا پیروز شد و با ۲۹ امتیاز چسبیده به اتلتیکو در رده دوم قرار گرفت. رئال امشب بازی را عالی شروع کرد و به دو گل توسط کریم بنزما و لوکا مودریچ هم رسید ولی پس از گل ایبار بازی پایاپای شد و در نهایت لوکاس واسکز با گل دقیقه ۹۳ خود برتری کهکشانی ها را تثبیت کرد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« همه چیز عالی بود. بازی را استثنایی شروع کردیم و دو گل هم زدیم. حریف سپس جلو کشید و موقعیت های خودش را برای به تساوی کشاندن بازی داشت.

زجر کشیدیم ولی بازی تحت کنترل مان بود. معتقدم فشار حریف و زجری که کشیدیم، طبیعی بود. گل حریف در شرایطی به ثمر رسید که در بهترین شرایط خودمان قرار داشتیم و همان باعث عوض شدن بازی شد. ۲۰ دقیقه ابتدایی ما تماشایی و فوق العاده بود. پر جنب و جوش و سریع بودیم و می توانستیم گل سوم را بزنیم ولی نزدیم تا با گل ایبار، ورق برگردد.»

زیدان ادامه داد:« ایبار از جلو پرس کرده بود و در زمین ما توپگیری می کرد. ما برای خارج شدن از فشار برنامه داشتیم و با پاس های کوتاه و سپس بلند به خوبی به زمین حریف می رسیدیم. ایبار بازی مستقیم را برنامه قرار داده بود و ما هدف مان این بود که اجازه بازی سازی به مدافعان میانی شان را ندهیم. در خیلی از دقایق نیز از این حیث موفق بودیم.

بازی در زمین کوچک ایبار، دشواری های خاص خود را دارد ولی از دقیقه یک تا دقیقه پایانی بازی در کنترل ما بود. این بازی نبردی توقف ناپدیر بود و با توجه به اینکه هر سه روز یک بازی برگزار می کنیم، پیروزی در این مبارزه بسیار ارزشمند بود.»

برخورد توپ به دست راموس:« داور نزدیک صحنه بود و آن را پنالتی تشخیص نداد. باید توجه داشت که بازی داور دارد و من خودم را وارد بحث های داوری نمی کنم.»

بنزما:« کاری که کریم انجام می دهد استثنایی است. او بازیکنی همیشه تعیین کننده است و ارزش ش فقط در گلزنی نیست. بارها گفته ام که بنزما در تمام برنامه های هجومی ما نقش غیر قابل انکاری دارد.»

تگ ها


زیدان سرخیو راموس کریم بنزما رئال مادرید