زیدان چرا بی دلیل از ستاره هایش حمایت می کند؟

......

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در فصل جاری به طرز عجیبی در حالیکه ستاره های تیمش در ناآمادگی محض به سر می برند از آن ها حمایت می کند!
رئال مادرید در رقابت های لالیگا 2017/18 ناموفق بوده است، این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست، تمام فرضیه ها می توانند  واقعی و منطقی باشند، اما هیچ کس بهتر از زین الدین زیدان نمی تواند پاسخگو باشد،  اوست که از تمامی ماجرا های درون باشگاه مطلع است و می توتند بهترین تصمیم گیرنده باشد، اما در حقیقت او نیز چندان رفتارش قابل دفاع نیست!
پس از دیدار برابر بورسیا دورتموند ، زین الدین زیدان در جمع رسانه ها اعلام کرد: به زودی گرت بیل به میادین باز خواهد گشت و مصدومیت وی به هیچ وجه جدی نیست! اما از ان روز تا به اکنون 63 روز می گذرد و بیل هنوز به میادین بازنگشته است! چرا زیدان اینگونه اعتبار خود را گرو بازیکنان بزرگ خود قرار می دهد؟
کریم بنزما نیز می تواند دیگر گزینه بزرگ این لیست باشد که همواره از سوی زیدان مورد تمجید قرار گرفته است! در صورتی که او اصلا شبیه به یک مهاجم سطح اول هم نیست! چه چیزی می تواند اینگونه روابط را در باشگاه رئال مادرید مستحکم سازد؟
کریم بنزما حتی فریاد هواداران رئال مادرید را نیز بر انگیخته است! اما زیدان به صراحت از او به عنوان یک سوپر استار یاد می کند! به طرزی که اگر او را نشناسیم اینگونه فکر خواهیم کرد که در مورد کریستیانو رونالدو صحبت می شود! اما او کریم است! همان کریم همیشگی رئال مادرید!
کیکو کاسیا نیز دیگر مهره ضعیف رئال مادرید است! او هرگاه درون دروازه این تیم ظاهر شده نتوانسته در حد و اندازه های یک سنگربان لایق پوشیدن پیراهن بزرگ این تیم باشد، هیچگاه ناجی نبوده و هرگز مدافعین نتوانسته اند روی او حساب ویژه ای باز نمایند! اما زیدان نیز از او همواره حمایت به عمل آورده است!
چه دلیلی می توان برای حمایت های بی وقفه زیدان از این دست بازیکنان پیدا کرد؟ چرا او خود را برای بازیکنانی که کیفیتشان در مقابل چشم میلیون ها نفر به زیر سوال رفته است به چالش می کشد؟
کریستیانو رونالدو نیز از دیگر ناآماده های رئالی ها در فصل جاری بوده است، رفتار زیدان در قبال او حداقل منطقی است، چرا که امید اصلی مادریدی ها است و مرده اش در زمین می تواند برای این تیم نتیجه را تغییر بدهد، اما حمایت از قطحی زدگان خط حمله رئال همانند بیل و بنزما چه دلیلی خواهد داشت؟
زیدان فردی بسیار محبوب نه تنها در باشگاه رئال مادرید، بلکه در تمام جهان است! به اید نداریم او رابطه بدی را با هیچ فردی در دنیای حرفه ای فوتبال و مربیگری اش داشته باشد، او تحت نظر کارلو آنچلوتی تعلیم دیده است که این مربی ایتالیایی نیز به روابط بسیار خوب با بازیکنان تیمش بسیار مشهور است! زیدان راه او را می رود! اما آیا این راه در رئال مادرید و در راستای حمایت از بیل و بنزما برای او گران تمام نخواهد شد؟

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال