زیدان: چه می خواهید؟ بی خیال فصل بشویم؟

زین الدین زیدان ناکامی رئال در سوپرکاپ را ناراحت کننده دانست ولی عنوان کرد که باید به چالش های بعدی فکر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا بازی را ۲-۱ به بیلبائو باخت و نتوانست حریف بارسا در فینال شود.

رئال در نیمه اول دو گل دریافت کرد و کریم بنزما در دقیقه ۷۳ یکی از گل ها را جبران کرد اما حملات کهکشانی ها برای زدن گل تساوی نتیجه ای نداشت. به این ترتیب اولین جام فصل برای رئال از دست رفت.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« نیمه اول بازی دشوار و پیچیده ای شد. دقایق ابتدایی را خوب شروع نکردیم و در بازی خوانی حریف مشکل داشتیم. دو اشتباه فردی باعث شد دو گل دریافت کنیم. آنها ۲ موقعیت داشتند و هر دو هم گل شد. وقتی دو گل عقب می افتید، طبیعی است که کار برای شما دشوار شود ولی نیمه دوم بهتر شدیم و شانس های خوبی خلق کردیم. دو توپ هم به تیر زدیم. به یک گل رسیدیم ولی دومی را نزدیم. در نهایت تاوان شروع بدمان را دادیم.»

زیدان ادامه داد:« بیلبائو به خوبی پرس می کرد و ما در نیمه اول نمی توانستیم به از لایه های دفاعی این تیم عبور کنیم و عملا کاری انجام نمی دادیم. توپ هایی از دست می دادیم که در حالت طبیعی از دست نمی دادیم.

می دانم که این شکست تبعاتی خواهد داشت و طبعا انتقادات به ما زیاد خواهد شد ولی کاری که باید انجام دهیم نگاه رو به جلو است و باید با انگیزه به سمت چالش های بعدی  برویم. انتظار دارید از حالا پا پس بکشیم؟ اینطور نیست؛ باید بیشتر کار کنیم تا این ناکامی جبران شود. ابتدا کمی استراحت و سپس فکر کردن به بازی بعدی.»

تعویض بنزما:« از کریم راضی بودم ولی ماریانو را وارد زمین کردم تا خط حمله مان تازه نفس تر شود.»

تگ ها


زیدان کریم بنزما رئال مادرید