زیدان: یک روز سرمربی تیم ملی فرانسه می شوم

زین الدین زیدان در چجدیدترین مصاحبه خود فاش ساخت که بالاخره روزی هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده خواهد گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، زیدان از ۴ ژانویه ۲۰۱۶ بود که هدایت رئال را قبول کرد و رسما وارد جرگه مربیان سطح اول فوتبال اروپا شد. رئال با زیدان فاتح ۱۱ جام شده و مرد فرانسوی این باشگاه را در هر ۱۹ بازی به یک جام رسانده است.

رئال با هدایت زیزو امسال توانست فاتح لالیگا و سوپرکاپ شود و برای فصل بعد نیز مدعی اول قهرمانی اسپانیا محسوب می شود. زیدان قطعا فصل بعد نیز روی نیمکت رئال خواهد بود اما بارها گفته است که آینده اش در رئال نامشخص است و با یک شکست ممکن است شغلش را از دست بدهد.

بسیاری معتقدند زیدان روزی مربی تیم ملی فرانسه خواهد شد. او در این رابطه گفت:« من خیلی آدم منظمی نیستم و اینطور نیست که بنشینم و برای آینده کاری ام از حالا برنامه ریزی کنم. هر روز از کار با بازیکنانم و تمرین دادن شان لذت می برم و در دوران فوتبالم نیز اینچنین بودم. وقتی از حضور در جایی لذت نبرم، تصمیمی دیگر خواهم گرفت.

هدایت تیم ملی فرانسه؟ خواهیم دید. چند سال قبل هم گفتم که اگر من مربی هستم، چرا یک روز نتوانم هدایت تیم مای فرانسه را بر عهده بگیرم؟ این حرف جدیدی نیست. دیدیه دشان(سرمربی فعلی فرانسه) هم این را می داند و خودش هم زمانی مثل من حرف زده بود. با تمام فراز و نشیب هایش، دوران خوبی در تیم ملی داشتم و زمانش که برسد، سرمربی فرانسه هم خواهم شد اما الان به این قضیه فکر نمی کنم.»

مربیگری در لیگ فرانسه:« گفتم که من فقط به زمان حال فکر می کنم پس نمی توانم به این سوال پاسخ روشنی بدهم.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه زیدان رئال مادرید