زیردریایی های زرد گربه سیاه اتلتیکومادرید

در هفته سی و چهارم رقابت های لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادریددر استادیوم خانگی اشبه مصاف ویارئالرفت و در جدالی نفسگیر به زیردریایی هی زرد باخت ......

در هفته سی و چهارم رقابت های لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادرید در استادیوم خانگی اش به مصاف ویارئال رفت و در جدالی نفسگیر به زیردریایی هی زرد باخت.

ویارئال با ارائه بازی مالکانه سعی بر نفوذ به حریف مادریدیش داشت اما برتری خاصی شکل نگرفت. در نیمه اول این شاگردان سیمئونه بودند که چند بار تا آستانه فروپاشی دروازه ویارئال رفتند اما بدشانسی گریزمان و البته واکنش های خوب آندرس فرناندز مانع به گل رسیدن میزبان شد. ویارئال با خوش اقبالی نیمه نخست را بدون گل به اتمام رساند.

45 دقیقه دوم بازی را نیز اتلتیکو مادرید هجومی آغاز کرد. در یک موقعیت تک به تک گایتان توپ را به فرناندز کوبید تا یکی دیگر از بخت های مسلم گلزنی از بین برود. حدود 10 دقیقه به پایان بازی مانده بود که روی تک موقعیت به دست آمده و تیز هوشی دو مهاجم نوک ویارئال، این تیم با ضربه روبرتو سوریانو  در دقیقه 82،موفق به گلزنی شد. در ادامه اتفاق مهمی رخ نداد و ویارئال با دفاع از تک گلش در ویسنته کالدرون به سه امتیازی ارزشمند رسید.

تگ ها


اخبار روز روبرتو سوریانو ویارئال لالیگا فوتبال