زیر پای امباپه خالی شد؛ امباپه رئالی می‌شود؟

مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن با اظهار نظری جنجالی، امیدها به حضور کیلیان امباپه در رئال مادرید را افزایش داد....

به گزارش مدال؛ همگان می‌دانند که «زین‌الدین زیدان» برای نقل‌وانتقالات تابستانی لیستی بلند بالا در اختیار «فلورنتینو پرس» قرار داده و مسئولان رئال مادرید نیز در صدد هستند تا تابستانی رویایی را رقم بزنند و ستارگان بزرگی را به «سانتیاگو برنابئو» منتقل کنند، ستاره‌هایی که در بین آنها نام «کیلیان امباپه» نیز دیده می‌شود.

با این وجود، ستاره فرانسوی چندی پیش اعلام کرد که تصمیم دارد در پاریس بماند اما در این بین «لئوناردو»، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن با اظهار نظری عجیب زیر پای ستاره جوانش را خالی کرد.

او در گفتگو با نشریه «پاریسین» گفت: «امباپه ستاره با اهمیت و مهمی برای پاری‌سن‌ژرمن محسوب می‌شود و شکی در اینباره وجود ندارد اما من هیچ تضمین و قولی به او برای تمدید قراردادش پس از اتمام قرارداد فعلی‌اش نمی‌دهم. این ماجرا دو دلیل دارد؛ اول اینکه من نماینده هیچ بازیکنی نیستم و دوم هم اینکه نمی‌توانم از طرف سایر مسئولان باشگاه به بازیکنی تضمین دهم. تنها چیزی که می‌توانم با قاطعیت درباره آن سخن بگویم زمانِ حال است؛ جایی که امباپه در تمرینات ما حضور یافته و برای موفقیت باشگاه تلاش می‌کند.»

حال باید دید این اظهار نظر «لئوناردو» موجب تکدر خاطر امباپه و تصمیم جدید او برای جدایی از PSG خواهد شد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

چراغ سبز امباپه به رئال مادرید

تگ ها


رئال مادرید نقل و انتقالات رئال مادرید رئال‌مادرید امباپه کیلیان امباپه پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات لوشامپیونه کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال