زیزو ; برای بازی یا من یونایتد آماده ایم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، تیم فوتبال رئال مادرید در هیچ یک از سه بازی دوستانه اش در تور تابستانی آمریکا (برابر منچستریونایتد، منچسترسیتی و بارسلونا) موفق به کسب پیروزی نشده اما این موضوع سرمربی فرانسوی کهکشانی ها را که تیمش 6 روز دیگر باید در مقدونیه در سوپرجام اروپا برابر منچستریونایتد به میدان برود، نگران نکرده است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: به نقل از مارکا، تیم فوتبال رئال مادرید در هیچ یک از سه بازی دوستانه اش در تور تابستانی آمریکا (برابر منچستریونایتد، منچسترسیتی و بارسلونا) موفق به کسب پیروزی نشده اما این موضوع سرمربی فرانسوی کهکشانی ها را که تیمش 6 روز دیگر باید در مقدونیه در سوپرجام اروپا برابر منچستریونایتد به میدان برود، نگران نکرده است.

زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی بامداد فردا (پنجشنبه) رئال مادرید برابر تیم منتخب MLS در شیکاگو، به خبرنگاران گفت: امیدوارم که در این بازی اولین پیروزی مان را کسب کنیم اما بردن این بازی مهمترین دغدغه من نیست. بعد از انجام 4 بازی من فکر می کنم که تیم مان برای بازی سوپرجام اروپا آماده خواهد بود.

زیزو ادامه داد: ما از نظر فیزیکی آماده هستیم چون سخت تلاش و تمرین کرده ایم و هیچ یک از بازیکنان مان هم در این مدت مصدوم نشده اند، بنابراین من نگران نتایج نیستم چون در عملکرد بازیکنان نشانه های خوبی را شاهد بوده ام.

موضوع دادگاه کریستیانو رونالدو و پرونده تخلف مالیاتی او یکی دیگر از سوژه های مهمی مرتبط با باشگاه رئال مادرید در طول تابستان بوده است که زیدان تأکید کرد در خصوص آن هم نگرانی ندارد.

او عنوان کرد: مردم درباره سکوت رونالدو حرف می زنند اما اگر او حرف می زد آن وقت حرف های او را تجزیه و تحلیل می کردند. مهمترین چیز اما حرف هایی است که خودش به من زد. او خونسرد است و از 3 روز دیگر به تمرینات برمی گردد و امیدواریم وقتی تمریناتش شروع می شود، این داستان هم خاتمه پیدا کند. من فکر نمی کنم که عملکرد او تحت تأثیر اتفاقاتی که رخ داده قرار بگیرد. بالعکس او بسیار خوشحال است چون دوباره به زمین فوتبال برمی گردد و آماده است که یک فصل فوق العاده دیگر داشته باشد.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال