زین الدین زیدان در مرز انفجار؛ خسته ام کردید

زین الدین زیدان از اینکه بردهای رئال را به داوری نسبت می دهند کلافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در یکی از دشوارترین بازی های دور از خانه خود توانست بیلبائو را در سن مامس ۰-۱ شکست دهد. گل سه امتیازی را سرخیو راموس از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در حالی که پنالتی با دخالت وی ای آر اعلام شده بود.

داور و وی ای آر اما صحنه ای مشابه برای بیلبائو را پنالتی نگرفتند تا اعتراض شدید میزبان را به دنبال داشته باشد

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی گفت:« پیروزی خیلی خیلی مهمی بود. بازی برابر و درگیرانه ای را شاهد بودیم و انتظار این را هم داشتم. خوشحالم که در نهایت سه امتیاز مال ما شد.

قهرمانی؟ تا زمانی که از لحاظ ریاضی قهرمان نشده ایم، نمی توان در این مورد چیزی گفت. امروز انساجم و قدرت مان را نشان دادیم. دوست ندارم از حالا در مورد قهرمانی حرف بزنم هرچند هر روز این سوال از من پرسیده می شود. در این زمینه تجربه زیادی از دوران بازی و نیز مربیگری دارم و می دانم که هنوز کار تمام نشده است. در هر صورت باید بگویم که کسب هفت پیروزی از هفت بازی تحسین برانگیز است و باید ۴ فینال باقیمانده را هم پیروز شویم.»

پنالتی:« هنوز صحنه پنالتی را ندیده ام.»

حطای مشکوک راموس روی رائول گارسیا و عدم دخالت وی ای آر:« واقعا خسته شدم. از اینکه بردهای ما را به نام داور و وی ای آر می نویسید، کلافه ام. گویا این رویه قرار نیست تغییر کند. صحبت از داوری ساده است ولی بازیکنانم شایسته احترام بیشتری هستند.

هیچ چیزی نمی تواند ما را از هدف مان دور کند. قدرت و اتحاد این تیم ستودنی است. در هر بازی نیرو و توان بالای مان را به رخ می کشیم. وقتی توپ از دست می دهیم، تعادل تیم به هم نمی خورد و از هر حیث کارها را به درستی انجام می دهیم. در حمله کمی ضعف داریم که باید برطرف شود و می دانم که می توان بهتر شد ولی انسجام دفاعی ما فوق العاده است.»

پنالتی های سرخیو راموس:« سرخیو متخصص پنالتی است. در تمرینات این کار را انجام می دهد و این یک مزیت برای ما محسوب می شود.»

بیل و خامس:« دلیل غیبت خامس مساله ای مربوط به خودش بود. در مورد او حرف نمی زنم. بیل در فهرست قرار داشت ولی در نهایت تصمیم گیرنده من هستم.»

تگ ها


زیدان سرخیو راموس رئال مادرید