«سارا قمی» از تیم ملی فوتبال خداحافظی کرد

رشت- سارا قمی کاپیتان گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان پس از ۱۳ سال بازی برای تیم ملی با انتشار متنی ز تیم ملی خداحافظی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «سارا قمی» کاپیتان گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان پس از ۱۳ سال بازی برای تیم ملی با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از تیم ملی خداحافظی کرد.

وی در متن این پیام نوشته است:

از تو ممنونم شهر زیبای خمام، گیلان شگفت انگیز، از پدر و مادرم، برادرم، خواهرم و تمامی دوستان و مربیانم سپاسگزارم.

بهتر است از انتها شروع کنم، از خداحافظی، خداحافظی از ۱۳ سال بازی در تیم ملی. در طول سالیان دراز سعی کردم عشق ام را از طریق پاهایم با ضربه زدن به توپ فوتبال بیان کنم، چیزی که همه چیز را از زمان کودکی ام تاکنون برایم راحت تر بیان کرد که من چه کسی هستم!!!

چه ضربه‌ها، زخم‌ها، شکستگی‌ها، کبودی‌ها و ناملایماتی که بر پاهایم که همانا قلب آدمیست بر وجودم نشست تا از من سارای قمی بسازد که در این سال‌ها به دختران ناامید وطنم بیاموزم که هر آرزویی می‌تواند دست یافتنی باشد.

آری مرزهایی را برای خودم و کسانی که بر من باور نداشتند جابجا کردم و امروز می‌خواهم قوی‌تر از قبل ورق را عوض کرده و خود را وارد دنیایی دیگر کنم.

خداحافظی از پیراهن تیم ملی و بازوبند کاپیتانیش به مانند شماره ۹ که تا ابد مرا به یاد زنده یاد سیروس قایقران خواهد انداخت برایم سخت نیست، زیرا من جنگیدم تا ثابت کنم برای وطنم، آمال و آرزوهایم خواهم جنگید نه شماره پیراهن و نه بازوبندش.

اکنون زمان آن رسیده که از تمامی هم تیمی‌هایم، مربیان و مدیران و پزشکان تیم‌های ملی و هوادارانم تشکر کنم و برایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمایم. «خداحافظ تیم ملی»

تگ ها


سارا قمی فوتبال بانوان استان گیلان فوتبال