سارقانی که از جشن قهرمانی لیورپول استفاده کردند!

در هنگام جشن قهرمانی لیورپول، خانه ستاره برزیلی این تیم مورد سرقت قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،  چهارشنبه شب بود که لیورپول آخرین بازی فصل خود را آنفیلد انجام داد و با نتیجه ۵-۳ مقابل چلسی به پیروزی رسید. پس از پایان بازی جشن قهرمانی قرمزهای آنفیلد در لیگ برتر انگلیس بعد از ۳۰ سال برگزار شد و شاگردان یورگن کلوپ این جام ارزشمند را بالای سر بردند.

در سال‌های گذشته همواره شاهد این موضوع بوده ایم که سارقان خانه های خالی فوتبالیست ها را مورد هدف قرار داده اند؛ اتفاقی یک بار دیگر در هنگام جشن قهرمانی لیورپول نیز رخ داده است. اعتقاد بر این است که خانه هافبک برزیلی لیورپول یعنی فابینیو هنگام جشن قهرمانی این تیم در آنفیلد مورد سرقت قرار گرفته و بر اساس گزارشات پلیس مقداری جواهر و یک اتومبیل Audi RS۶ دزدیده شده است؛ اتومبیلی که البته بعداً در منطقه ویگان پیدا شده است.

حالا سخنگوی پلیس مرسی ساید در این باره واکنش نشان داده و می گوید: " کاراگاهان ما در منطقه مورد نظر به دنبال یافتن چیزهای جدید هستند. پلیس در نخستین دقایق روز پنج شنبه به آدرس مورد نظر مراجعه کرده است. همچنین در زمان انجام این سرقت هیچ کس در خانه نبوده است. تعدادی از جواهرات، به همراه یک آئودی RS۶ خاکستری که حالا در منطقه ویگان پیدا شده، به سرقت رفته است.

خانه و ماشین سوژه مورد نظر توسط کارشناسان پزشکی قانونی بررسی شده و فیلم دوربین های مداربسته نیز با دقت مورد بازبینی قرار گرفته است. همچنین کارآگاهان از هر کسی که در اطراف خانه بوده پرس و جو کرده اند."

دزدی از خانه بازیکنان لیورپول اما اتفاق جدیدی نبوده است. پیش از این و در فوریه سال ۲۰۱۹ هنگام بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم لیورپول و بایرن مونیخ از خانه سادیو مانه دزدی شده بود؛ اتفاقی که حتی پیش از آن برای بازیکنانی نظیر دژان لوورن و روبرتو فیرمینو نیز رخ داده بود. همچنین برخی ستاره‌های سابق این تیم مثل یرزی دودک، دنیل اگر و پپه رینا نیز این اتفاق تلخ را تجربه کرده بودند.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول قهرمانی لیورپول لیورپول لیگ برتر فوتبال