سارقین جنجالی و ناکام لندن که بودند؟

چندی پیش بود که دو مهاجم اقدام به سرقت از مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناچ کردند و حالا این افراد به همین اتهام مجرم شناخته و در دادگاه حاضر خواهند شد....

چندی پیش بود که دو مهاجم اقدام به سرقت از مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناچ کردند و حالا این افراد به همین اتهام مجرم شناخته و در دادگاه حاضر خواهند شد.

به گزارش مدال، تقریباً 2 ماه پیش «مسوت اوزیل» مورد حمله دو سارق مسلح قرار گرفت اما با شجاعت هم‌تیمی خود یعنی «سئاد کولاشیناچ» جان سالم بدر برد و چند روز بعد پلیس در رابطه با این پرونده دو نفر دستگیر کرد. حال از انگلیس خبر می‌رسد که یکی از مهاجمین به نام «اشلی اسمیت» 30 ساله روز گذشته در دادگاه به تلاش به سرقت ساعت دو بازیکن آرسنال اعتراف کرده و روز یک نوامبر در این خصوص محاکمه خواهد شد.

اسمیت و یکی از دوستانش روز 25 جولای در لندن پس از توقف خودرو اوزیل به سمت خودرو حمله کردند و با سنگ قصد شکستن شیشه ماشین را داشتند که کولاشیناچ از راه رسید و مانع سرقت شد. در این حادثه خوشبختانه هر دو بازیکن آسیب ندیدند.

هم‌دست اسمیت، «جوردن نورث‌اوور» 26 ساله است که هر دو جدا از اقدام به سرقت، به جرم تهدید با سلاح هم محکوم شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

شایعه عجیب در اردوی توپچی‌های لندن؛ اوزیل از آرسنال جدا می‌شود؟

تگ ها


سئادـــکولاشیناچ مسوت اوزیل سرقت از بازیکنان سرقت اوزیل آرسنال توپچی‌های لندن حمله به اوزیل فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس فوتبال