ساری: اتلتیکومادرید مدعی قهرمانی لیگ قهرمانان است

مائوریتسیو ساری، سرمربی باتجربه یوونتوس می‌گوید تیمش در تک تک بازی‌ها فقط برای کسب پیروزی وارد میدان می‌شود...

به گزارش خبرنگار مدال، یوونتوس فرداشب در شب دوم از هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکومادرید است. مائوریتسیو ساری سرمربی بیانکونری، که برای اولین بار هدایت این تیم در رقابت‌های اروپا را بر عهده دارد، به تمجید از تیم سیمئونه پرداخته و آنها را یکی از مدعیان قهرمانی اروپا می‌داند.

"اتلتیکومادرید حریفی است که توانایی فتح لیگ قهرمانان اروپا را دارد. ما گزینه‌های دفاعی و تهاجمی متعددی داریم و از تمام قوای خود برای شکست اتلتیکو استفاده خواهیم کرد. ما به خوبی از توانایی حریف آگاهیم. ما سال‌هاست که قهرمان اروپا نشده‌ایم و این انگیزه مضاعفی به ما می‌دهد تا برای کسب قهرمانی تلاش کنیم. ما در تک تک بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم. هنوز نمی‌دانم که پیانیچ به این بازی می‌رسد یا نه، اما نگران نیستم زیرا ما هافبک‌های بسیار خوبی داریم که می‌توانند جای خالی او را پر کنند."

او درباره مصاحبه اخیر آنتونیو کونته گفت:

"من به صحبت‌های او فکر نمی‌کنم زیرا معتقدم که او دچار سوتفاهم شده است. من فقط از تفاوت ساعت بازی‌ها گلایه کردم و تنها به تیم خودم فکر می‌کنم."

اخبار مرتبط:

یوونتوس به دنبال جواهر رئال مادرید

تگ ها


مائوریتسیو ساری بیانکونری فوتبال جهان سرمربی یوونتوس دیگو سیمئونه روخی بلانکو آنتونیو کونته یوونتوس اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال