ساری: از اینکه توپ‌های طلای مسی از رونالدو بیشتر شده ناراحتم

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس از پیشی گرفتن مسی از رونالدو در تعداد توپ‌های طلا ناراحت است....

به گزارش مدال، مائوریتسیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از اینکه کریستیانو رونالدو در کورس کسب مهمترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال از لیونل مسی عقب افتاده ناراحت است.

مسی امسال برای ششمین بار موفق شد توپ طلا را کسب کند و از این حیث از رونالدو که تا کنون 5 بار موفق به این جایزه را برده است پیش افتاد. این در حالیست که بسیاری از طرفداران رونالدو معتقدند که سال گذشته حق رونالدو بود که توپ طلا را کسب کند، جایزه‌ای که به هم‌تیمی سابق او لوکا مودریچ تعلق گرفت.

ساری که تیمش در آخرین بازی خود مقابل اودینزه در جام حذفی ایتالیا بدون رونالدو موفق به کسب پیروزی شد، در این خصوص گفت: من دوست دارم به کریستیانو کمک کنم که ششمین توپ طلای خود را ببرد چون از انیکه یک بازیکن دیگر بیشتر از رونالدو توپ طلا برده است ناراحتم.

ساری افزود: من به فکر رونالدو هستم و اینکه او یک توپ طلای دیگر ببرد نه فقط هدف خودش بلکه هدف من و کل تیم است. ما می‌‌خواهیم به او کمک کنیم و این افتخاری است که او لیاقت کسب آن را دارد.

مسی در سال‌های 2009، 2010، 2011، 2012، 2015 و 2019 موفق به کسب توپ طلا شده و رونالدو در سال‌های 2008، 2013، 2014، 2016 و 2017 این جایزه را از آن خود کرده است

بیشتر بخوانید:
رکوردشکنی بوفون؛ ۴ دهه در قاب دروازه

تگ ها


ساری رونالدو یوونتوس توپ طلا فوتبال جهان مسی مسی رونالدو مائوریتسیو ساری کریستیانو رونالدو لیونل مسی بارسلونا یوونتوس سری آ لالیگا فوتبال