ساری: بازی با اینتر سرنوشت قهرمانی را تعیین نمی‌کند

مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس معتقد است دیدار با اینتر سرنوشت قهرمانی سری‌آ را تعیین نخواهد کرد...

مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس معتقد است دیدار با اینتر سرنوشت قهرمانی سری‌آ را تعیین نخواهد کرد

به گزارش خبرنگار مدال، در مهمترین بازی هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ، فرداشب اینتر در جوزپه‌ مه‌آتزا میزبان یوونتوس خواهد بود. مائوریتسیو ساری، سرمربی یووه در آستانه این دیدار در کنفرانس خبری شرکت کرد و در خصوص این دیدار حساس گفت:

ما فردا مقابل تیمی قدرتمند و هماهنگ قرار می‌گیریم و مشخص نیست که کدام‌ تیم شانس بیشتری دارد. کونته یکی از برتریان مربیان جهان است و دیدار تیم من و او، دیدار دو تیم قدرتمند فوتبال ایتالیا خواهد بود. هرکس دیدن این بازی را از دست بدهد، نگرش خوبی به فوتبال ندارد. ما باید در این بازی شخصیت خود را نشان داده و اثبات کنیم که نسبت به فصل پیش تیم بهتری هستیم. من فکر نمی‌کنم سرنوشت قهرمانی ربطی به این بازی داشته باشد زیرا هنوز برای صحبت کردن از قهرمانی خیلی زود است و ۳۱ هفته تا پایان فصل باقی مانده است.

او در مورد ناراحتی برخی بازیکنان از نیمکت‌نشینی ادامه داد:

کار من، تصمیم گیری است و برایم مهم نیست که بازیکن چه واکنشی به حضور یا عدم حضورش در ترکیب نشان می‌دهد. ابراز ناراحتی بازیکن شاید برای شما خبرنگاران تیتر بسازد اما من این موضوع را فرصتی خوب برای نمایش انگیزه بازیکنان می‌بینم. طبیعی است بازیکنی از بابت بازی نکردن، عصبانی شود و من بیشتر جنبه مثبت این قضیه را نسبت به جنبه منفی آن درنظر می‌گیرم.  

اخبار مرتبط:

ستاره بلژیکی اینتر به بازی با یوونتوس می‌رسد؟

تگ ها


سرمربی یوونتوس مائوریتسیو ساری کنفرانس خبری فوتبال جهان ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا هفته هفتم سری‌آ آنتونیو کونته فوتبال