ساری: بازی بعد از دیدارهای ملی همیشه سخت است

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس معتقد است همیشه بازی کردن بعد از وقفه بازی‌های ملی، دشوار است...

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس معتقد است همیشه بازی کردن بعد از وقفه بازی‌های ملی، دشوار است

به گزارش مدال، فردا و در چارچوب هشتمین هفته سری آ، یوونتوس میزبان بولونیا است. مائوریتسیو ساری سرمربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

"بولونیا یکی از تیم‌هایی است که در مقطع ابتدایی فصل، مرا بیش از سایر تیم‌ها تحت تاثیر قرار داده است. امیدوارم فردا سینیشا میهایلوویچ را روی نیمکت تیمش ببینم.  سیستم بازی؟ با توجه به هر بازی و شرایط پیش رو، تصمیم می‌گیرم که از سیستم 2-1-3-4 استفاده کنیم یا 3-3-4. بازیکنان برای تطبیق با هر دو سیستم باید آماده باشند، درست مثل تطبیقی که با سبک تیم داشته‌اند. جایگاه تیم‌ها در جدول در این مقطع از فصل فعلا مهم نیست. باید در ارائه عملکردهای عالی به ثبات برسیم. همیشه بازی پس از دیدارهای ملی برای ما سخت است زیرا بازی کردن زیاد برای بازیکنان آسان نیست و خطرات زیادی پیش روی ماست."

ساری درباره وضعیت بازیکنانش نیز صحبت کرد: 

"دنیلو و آرون رمزی به تمرینات تیم برگشته‌اند. روند بهبودی دی شیلیو و داگلاس کاستا نیز خوب پیش می‌رود اما آن‌ها هنوز به تمرینات گروهی ملحق نشده‌اند. نمی‌دانم اخبار بازگشت داگلاس کاستا از کجا آمده است زیرا او به صورت انفرادی تمرین می‌کند. استفاده از روگانی؟ ما تاکنون از ترکیبی با ثبات و کم تغییر استفاده کرده‌ایم زیرا این تنها راه پیشرفت یوونتوس بود. روگانی پسر خوب و باکیفیتی است. یکی از اهداف این فصل ما این است که او را به بهترین فرمش برسانیم. ماریو مانژوکیچ با توجه به توافقش با باشگاه، در تمرینات شرکت نمی‌کند. مارکو پیاتسا نیز در دسترس نیست و هنوز مصدوم است.

بلیز ماتوئیدی بازیکنی است که پویایی و انرژی فوق‌العاده‌ای دارد. او همچنین در درک موقعیت‌ها و بازی‌خوانی، مهارت بالایی دارد و تمام تلاشش را برای تیم انجام می‌دهد. ماتوئیدی بازیکنی است که تعادل و ثبات را برای تیم به ارمغان می‌آورد. همچنان کوادرادو را به عنوان یک مدافع راست تمرین خواهم داد. از نظر تاکتیکی، او در حال برداشتن گام‌های مهمی است اما از نظر فردی باید در مهارت‌های دفاعی بهتر شود. او باید در پست دفاع کناری نسبت به پست مهاجم، تمرینات بیشتری داشته باشد. ایگواین و دیبالا؟ حس می‌کنم هردوی آن‌ها برای بازی برابر بولونیا، مهره‌های مناسبی هستند."

اخبار مرتبط:

ستاره ناراضی یوونتوس به لیگ جزیره برمی‌گردد؟

تگ ها


بیانکونری مائوریتسیو ساری فوتبال جهان هفته هشتم سری‌آ سینیشا میهایلوویچ یوونتوس بولونیا یوونتوس-بولونیا سری آ فوتبال