ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس، پس از شکست ۲-۱ تیمش مقابل اودینزه، ادعا کرد که رقابت ها بعد از پایان قرنطینه، عجیب شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوسی ها می توانستند با پیروزی در دیدار امشب مقابل اودینزه، قهرمانی شان در رقابت های این فصل را قطعی کنند اما علی رغم اینکه ابتدا با گل ماتیس دی لیخت پیش افتادند اما دو گل از ایلیا نستروفسکی و سکو فوفانا، سه امتیاز بازی را نصیب اودینزه کرد.

ساری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" ما سازماندهی و شکل بازی مان را از دست دادیم؛ این اتفاقی بود که در دقایق پایانی رخ داد.

ما در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم اما بعد از اینکه گل تساوی را دریافت کردیم، می خواستیم به هر قیمتی به پیروزی برسیم؛ به همین خاطر سازماندهی مان را از دست دادیم.

هدف ما پیروزی به هر ترتیب ممکن بود و همین شیوه بازی مان را خطرناک کرد و دقیقا در دقیقه ۹۳ باختیم زیرا می خواستیم به هر ترتیب ممکن پیروز شویم."

یوونتوس با پیروزی در دیدار امشب عملا قهرمانی اش را قطعی می کرد اما اکنون آتالانتا این فرصت را دارد که با پیروزی در دیدار فردا شب با میلان، اختلاف را به سه امتیاز کاهش بدهد.

ساری در ادامه گفت:" در حال حاضر رسیدن به توازن دشوار است زیرا همه بازیکنان تیم خسته هستند.به همین دلیل ما چندان هجومی نیستیم اما معتقدم که در حال حاضر، سازماندهی مهمتر از هجوم است. خستگی ما بیشتر ذهنی است تا فیزیکی زیرا بعد از گل تساوی، خونسردی‌مان را از دست دادیم. بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده اند. ما  باید از این دیدارها درس بگیریم و تلاش کنیم تا شکل بازی مان را حفظ کنیم."

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر

تگ ها


مائوریسیو ساری فوتبال جهان یوونتوس مائوریتسیو ساری اودینزه یوونتوس اودینزه-یوونتوس سری آ فوتبال