ساری تخفیف نداد؛ غرامت سنگین در انتظار یووه

یوونتوس احتمالا باید ۸.۵ میلیون یورو به مائوریتزیو ساری غرامت بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حذف ناامیدکننده در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بود که سران باشگاه یوونتوس سرمربی ایتالیایی این تیم یعنی مائوریتزیو ساری را تنها پس از یک فصل از سمت خود برکنار کردند. این اتفاق در حالی رخ داد که ساری با یوونتوس به قهرمانی سری آ دست یافته بود اما حذف از چمپیونزلیگ در مقابل تیم نه چندان قدرتمند لیون کافی بود که او از کار بی کار شود.

ساری در حالی از سرمربیگری یووه برکنار شد که هنوز دو فصل از قراردادش با این تیم باقی مانده بود بنابراین باشگاه تورینی ملزم خواهد بود که باقی‌مانده دستمزد سرمربی سابق خود را بپردازد. این در حالیست او تا ژوئن ۲۰۲۲ با بیانکونری قرارداد داشت و سالیانه ۶ میلیون یورو حقوق دریافت می کرد.


سه هفته پیش و در همین رابطه نشریه "La Stampa" ادعا کرد که باشگاه یوونتوس از ساری درخواست کرده که به شکل توافقی قراردادش را فسخ کند تا به نوعی از پرداخت حقوق دو سال آینده این سرمربی سرباز داده باشد اما همین روزنامه مدعی شده که مائوریتزیو ساری به شکل قاطع با این موضوع مخالفت کرده و تمام پولش را بدون کم و کاست می خواهد.

امروز "کوریره دی تورینو" خبر داد باشگاه یوونتوس باید به دلیل برکناری مائوریتزیو ساری از سمت مربیگری، هزینه سنگینی را پرداخت کند.

ساری در جدیدترین مذاکراتش با سران یووه حاضر به دادن تخفیف نشده و یوونتوس باید ۶ میلیون یورو به عنوان دستمزد سال بعد به وی پرداخت کند و همچنین ملزم به پرداخت ۲.۵ میلیون یورو به دلیل فسخ یکطرفه قرارداد خواهد شد.

به این ترتیب و در این اوضاع بحرانی کرونا، یوونتوس باید ۸.۵ میلیون یورو به سرمربی سابق خود پرداخت کند. مسئولان باشگاه تورینی بلافاصله بعد از برکناری ساری با آندره آپیرلو قراردادی دوساله امضا کردند.

تگ ها


مائوریسیو ساری یوونتوس