ساری: خشم هواداران چلسی را درک می‌کنم

مائوریتسیو ساری پیش از دیدار با برایتون از هواداران چلسی خواست تا همچنان از او حمایت کنند....

مائوریتسیو ساری پیش از دیدار با برایتون از هواداران چلسی خواست تا همچنان از او حمایت کنند.

مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پیش از دیدار با برایتون به خبرنگاران این‌گونه پاسخ داد:

وضعیت مصدومان چگونه است؟
فقط آلونسو که با مصدومیتی از ناحیه همسترینگ مواجه شده و ۳ الی ۴ روز آینده را باید استراحت کند.

هازارد و کانته از ابتدا خواهند بود؟
نمی‌دانم، اما احتمالا این طور خواهد شد، آنها به دلیل بازیهای پرفشار قبلی استراحت کردند، کانته در این فصل در ۵۰ بازی و هازارد در ۴۸ بازی به میدان رفتند همچنین در هفته گذشته ۲ بازی ملی انجام دادند و در بازی قبلی نیاز به استراحت داشتند.

آینده هازارد؟ نیمکت نشینی او را خوشحال نگه می‌دارد؟
ادن معمولا در تمام بازیها به میدان می‌رود، پس بخوبی می‌داند که گاهی اوقات نیاز به استراحت دارد،او با این موضوع مشکلی نخواهد داشت.

جایگاه بهتری از فصل گذشته به‌دست خواهید آورد؟
نمی‌دانم، ما ابتدا فصل را بسیار خوب شروع کردیم و طرفداران فکر کردند که همه چیز در این فصل برای ما آسان خواهد بود که این حقیقت نداشت. ما نیاز داریم که بیشتر تلاش کنیم و پیشرفت کنیم، حقیقت این است که وقتی مربی‌ای با اعتقادات و سبک جدید وارد تیم می‌شود باید تلاش کند و روز به روز و هفته به هفته تیمش را بهتر کند تا تیم با اون خصوصیات وفق پیدا کند، فکر می‌کنم در آینده تیمی خواهیم داشت که برای قهرمانی می‌جنگد‌.

بازی با کاردیف را رصد کردید؟
در نیمه اول بسیار بد بودیم، همچنین واکنشمان به گلی که خوردیم بسیار بد بود، اما در ادامه توانستیم به هر شکلی بازگشت داشته باشیم، از راه نه چندان درستی اما به هر حال توانستیم به بازی برگردیم، در بازی بعد نیاز به پیروزی داریم.

طرفداران اصلا خوشحال نیستند، آیا هنوز از شغلتان اینجا لذت میبرید؟
من دوست دارم در زمین بمانم، همچنین از تمرینات نیز بسیار لذت می‌برم، پیشتر ناراحت می‌شدم ولی الان هواداران را درک میکنم، ما نیاز داریم پیشرفت کنیم تا نظرشان نسبت به من و تیم را تغییر دهیم.

پیامت برای هواداران؟
قبل از اینکه چیزی راجع به خودم بگم ازشون‌ میخوام از بازیکنان حمایت کنند چه در طول بازی چه قبل و بعد از آن، آنها با حمایت از بازیکنان میتوانند کمک شایانی به آنها بکنند‌‌.
فکر می‌کنم ما الان یه گروه هستیم و گروه خوبی هم هستیم.برای من این انتقادات مشکلی نیست من الان ۶۰‌ ساله هستم و خشم آنها و ناراحتیشان را درک می‌کنم اما بازیکنان فقط متوسط ۲۵ سال دارند و در این سن همه چیز فرق میکند، از آنها حمایت کنید.