ساری: دو گل مشابه خوردیم و این یک زنگ خطر است

مائوریتسیو ساری سرمربی باتجربه یوونتوس می‌گوید آنها باید روی ضعف در توپ‌های ارسالی روی دروازه‌شان کار کنند...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته اول مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس در حالی که با دو گل از حریف پیش بود، در نهایت مقابل اتلتیکومادرید سرسخت، به تساوی ۲-۲ رضایت داد. مائوریتسیو ساری در پایان این بازی به خبرنگاران گفت:

"این تساوی برای ما بسیار تلخ بود زیرا در تمام طول بازی کنترل میدان را به دست داشتیم. ما گمان می‌کردیم که پیروزی از آن ماست. یوونتوس سال‌ها در گلزنی به اتلتیکو در اسپانیا ناکام بوده و وقتی دو گل در این ورزشگاه مخوف می‌زنید و پیروز نمی‌شوید بسیار دردناک است. بازیکنان اتلتیکومادرید روی موقعیت‌هایی گلزنی کردند که ما می‌دانستیم روی آنها خطرناک هستند. ما می‌دانستیم اتلتیکو در هنگام حمله فضاهای زیادی به ما می‌دهد و در این بازی روی سرعت کوادرادو برای ضدحملات حساب ویژه‌ای کرده بودیم و او پاسخ این اعتماد را داد."

او درباره اینکه چرا تیمش پیروزی را با تساوی عوض کرد، ادامه داد:

"ما دو گل روی ارسال‌ها و شروع مجدد دریافت کردیم پس باید این ضعف خود را برطرف کنیم. ما در دو بازی اخیر چهار گل مشابه خورده‌ایم و این باید برای ما یک زنگ خطر باشد."

اخبار مرتبط:

اتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوس؛ تساوی جذاب در واندا متروپولیتانو

تگ ها


مائوریتسیو ساری فوتبال جهان واندا متروپولیتانو بیانکونری سرمربی ایتالیایی یوونتوس اتلتیکو مادرید اتلتیکو مادرید-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال