ساری: رابطه‌ام با رونالدو خوب است

مائوریتسیو ساری سرمربی یوونتوس، عصبانیت رونالدو از تعویض را به خاطر انگیزه بالای او می‌داند...

ساری: رابطه‌ام با رونالدو خوب است

به گزارش مدال، در پنجمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 20-2019، یوونتوس و اتلتیکو مادرید در استادیوم آلیانز تورین مقابل هم قرار می‌گیرند. به گزارش وب سایت یوونتوس، مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

"اکنون تیم عالی بازی می‌کند و البته دوست دارم در جوانب خاصی، استمرار بیشتری ببینم. باید ویژگی‌های بازیکنان خود را مدنظر داشته باشیم و البته که قطعا جای بیشتری برای پیشرفت داریم. نگران نحوه بازی اتلتیکو مادرید نخواهیم بود. رویارویی با اتلتیکو سخت است اما باید به اهمیت صدرنشینی در گروه فکر کنیم. سیمئونه در اتلتیکو مادرید کارهای بزرگی انجام داده و به همین خاطر او باید تشویق شود."

وی افزود: 

"رونالدو؟ رابطه خوبی با او دارم. اگر بازیکنی با عناوین پرشمار از تعویضش عصبانی شود یعنی هنوز انگیزه بالایی دارد و این جنبه مثبت ماجرا است. دیروز رونالدو در تمرینات گروهی شرکت کرد و به نظر می‌رسد وضعیت او رو به بهبودی است. با این حال باید وضعیت او را طی امروز و فردا بررسی کنم. وضعیت مصدومیت ده لیخت و برناردسکی باید همچنان مورد بررسی قرار گیرد. بازی کردن آن‌ها به احساس و وضعیتی که دارند، بستگی دارد. بازی کردن همزمان رونالدو، هیگواین و دیبالا کنار یکدیگر به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، ممکن نیست اما این سه نفر می‌دانند چگونه به خوبی بازی کنند و با یکدیگر راحت هستند."

اخبار مرتبط:

خبر بد برای مائوریتسیو ساری و هواداران یوونتوس

تگ ها


مائوریتسیو ساری فوتبال جهان کریستیانو رونالدو لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس اتلتیکو مادرید فوتبال