ساری: رسیدن به منچسترسیتی کار دشواریست

مائوریتسیو ساری پس از پیروزی چلسی مقابل ساوتهمپتون، در کنفرانس خبری حاضر شد ......

مائوریتسیو ساری پس از پیروزی چلسی مقابل ساوتهمپتون، در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش مدال، ساوتهمپتون و چلسی در دیداری از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف یک دیگر رفتند که آبی پوشان لندنی با نتیجه قاطع 3-0، قدیس ها را شکست دادند. شاگردان ساری در این بازی عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش فوتبال لندن، ساری پس از پیروزی مقابل ساتهمپتون به سوال های زیر در کنفرانس خبری پس از بازی پاسخ داد.

31 پاس در به ثمر رسیدن گل سوم رد و بدل شد.

بله چیزی شبیه به این. توپ را به سرعت به حرکت درآوردیم. گاهی یک لمس توپ و گاهی دو بار بازیکنان توپ را لمس کردند. خیلی راحت به گل رسیدیم. این فوتبال من است. گل مورد علاقه من بود چون رد پای سبک فوتبالی من در آن دیده می شد.

موراتا

برای او بسیار خوشحالم. برای یک مهاجم مهم است که گلزنی کند. حالا امروز و در لیگ اروپا گل زده است. اما عملکرد او نیز اهمیت دارد. خیلی خوب بازی کرد. حالا می توانیم دوران جدیدی را برای او متصور شویم.

استایل بازی شما

بعضی اوقات، همیشه این طور نیست. فکر می کردم که می توانیم بهتر بازی کنیم. آن ها دو یا سه موقعیت گل داشتند. باید بازی را کنترل کنیم. باید در فاز دفاعی و گاهی نیز هجومی بهتر عمل کنیم. امروز در دو یا سه ضد حمله حریف بد بودیم. باید احتمال آن را در نظر می گرفتیم.

بارکلی

بهترین بازی او در جام اتحادیه بود، اما برای گل و پاس گلی که در این بازی ثبت کرد، برایش خوشحالم. او همیشه در حال پیشرفت کردن است. از روز اول با او صحبت می کردم. یک بازیکن عالی در تکنیک و کار های فیزیکی است. می تواند بازیکن مهمی برای تیم ملی انگلیس باشد. 

رقابت با منچسترسیتی و لیورپول

همچنین شرایط همان چیزی است که هفته پیش هم فکر می کردم. منچسترسیتی و لیورپول یک قدم جلوتر هستند. باید این فاصله را کمتر کنیم. حالا داریم سعی می کنیم که فاصله را با آن ها کمتر کنیم. فکر می کنم کار سختی است که این همه فاصله را در یک فصل پوشش دهید. 

روبن لوفتوس چیک

ترجیح دادم که بعد از اولین 70 دقیقه ای که برای تیم بازی کرد، تمرین کند. 

تگ ها


چلسی لیگ برتر فوتبال